Skocz do zawartości

XVS 950a MidnightStar / V Star 950


krzychz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o wypowiedzi czy taki moto jest dobrym na długie trasy ;zalety i wady tego moto p.s napisze wrost .Będe miał forse za 3 miesiące na takie moto - nówka salon.

Jeśli chcesz konkretnych wieści o tym moto to zapytaj jego właścicieli, a nie rób tu zamętu http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/137925-xvs-950a-midnightstar-v-star-950/ .

 

A na "trasy" to się pewnie nie nadaje :icon_razz:

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Szczęściarze ... jak tylko zobaczyłem ten motorek to zakochałem się w nim :) lecz jak na razie brak "drobnych" więc pozostaje mi tylko oglądać Wasze moto i czytać Wasze opinie.

Krzychz, napisz proszę czy siedzisko nie jest zbyt nisko osadzone? Czytałem gdzieś takie opinie...

 

dzięki za info i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jest temat o większym bracie 1300 (siostrze ?), jest o największym 1900 ale o "maluchu" nic nie znalazłem, więc pozwoliłem sobie założyć temat o najmniejszej gwiazdce pólnocy.

Jestem szczęśliwym posiadaczem XVS 950A MidnightStar od lipca tego roku.

Jest to moje pierwsze moto (nie licząc motorynki;-)), wcześniej trochę próbowałem na Shadow'ce użyczanej przez kumpla.

Trochę wrażeń:

Według mnie jeździ się całkiem przyjemnie, łatwo się prowadzi, w zakręty wchodzi elegancko - tylko te podnóżki - przy trochę szybszym i ostrzejszym wejściu nieprzyjemny zgrzyt o asfalt - całe szczęście, że nie są mocowane na sztywno tylko się odchylają.

Następna sprawa to fabryczny wydech - piszą o tym koledzy przy okazji XVS1300 - tak samo - faktycznie bardzo cichy pomruk - ale zamówione już RoadBurnery i filtr K&N - mam nadzieję, że będzie znacznie lepiej.

Ale ogólnie OK

 

Pozdrowionka

 

 

Krzychu, to Ty!? Czyżbym w wigilię odnalazł przyjaciela? Gorące pozdrowienia przesyłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie siedzenie jest stosunkowo nisko - ale nie powoduje to, że czujesz się niewygodnie - no chyba że jesteś bardzo wysoki. Ja mam 1,76m wzrostu i dla mnie jest jak najbardziej ok.

Przy stojącym moto pewnie opierasz się na całych stopach. Siedzisz nisko - środek ciężkości jest niżej co powoduje bardzo przyzwoite pokonywanie zakrętów - tylko trzeba uważać na podesty - przy ciasnych zakrętach lubią się ocierać o asfalt.

pozdrawiam

 

Hej Krzysku

Tak to ja. Równiez pozdrowionka dla Ciebie i szerokości w Nowym Roku.

Mam nadzieję, że się spotkamy. Ostatni objazd po podkarpaciu był rewelacyjny.

Trzymaj się mocno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że to Ty. Musimy koniecznie w nowym sezonie cyknąć sobie jakąś traskę. Do zobaczenia. Wszystkiego naj w nowym roku, również Tobie życzę - szczególnie naj ładniejszej pogody i naj ładniejszych tras :happy:

Edytowane przez forrest2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich, również posiadam 950, kupioną w zeszłym roku i mam takie drobne pytanko do posiadaczy, czy też macie takie problemy z zatankowaniem? Cholera najwiecej ile udalo mi si wlać to około 10L a bak ma 17L. nie wiem byc może coś robię źle, że co chwila mi pistolet odbija?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, wlasnie zamowilem do swojego v-stara 950 wydech V&H big radius 2 into 2, a moje pytanie brzmi, czy przez wymiane wydechu bede musial wymienic badz dokupic jeszcze jakies dodatkowe czesci? Czy pociągnie to ze soba jakies kolejne zmiany? Np: moduł sterujący Cobra Fi2000r?

Jestem jeszcze blady w temacie dlatego pytam.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...