Skocz do zawartości

fatum pech czy poprostu moja głupota ?


frafel1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No bez jaj - Ty musisz zdać prawko :icon_twisted: Nie poddawaj się - pamiętaj jazda, zloty...

 

heh , dzieki Przemek : )

a co do butów to myslałem o tym , ale planuje dopiero je kupic po zdaniu prawka.

Edytowane przez frafel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak w marcu bedzie pogoda jak w tym roku i beda terminy na maj, to znowu bedzie pisal testy? Idz teraz, moze sie jeszcze na jakis termin wkrecisz.

Dziwne, ze nie czules, ze Ci sie sznurowka zahaczyla o pedal i jak TY noge trzymales, ze sie stop swiecil??

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak w marcu bedzie pogoda jak w tym roku i beda terminy na maj, to znowu bedzie pisal testy? Idz teraz, moze sie jeszcze na jakis termin wkrecisz.

Dziwne, ze nie czules, ze Ci sie sznurowka zahaczyla o pedal i jak TY noge trzymales, ze sie stop swiecil??

 

Pzdr

 

 

U nas (Opole) egzaminy są do końca października. Terminów na ten rok nie było już 18go. A z tego co się orientuje to przerwa w sezonie nie jest liczona do ważności egzaminu teoretycznego. Więc frafel1 głowa do góry i oby do marca.

 

Pozdro

Edytowane przez decadus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak w marcu bedzie pogoda jak w tym roku i beda terminy na maj, to znowu bedzie pisal testy? Idz teraz, moze sie jeszcze na jakis termin wkrecisz.

Dziwne, ze nie czules, ze Ci sie sznurowka zahaczyla o pedal i jak TY noge trzymales, ze sie stop swiecil??

 

Pzdr

 

Im niżej dawałem palce od nogi i całe sródstopie tym bardziej dźwignia przechylała sie do dołu. Nie było to na tyle silne jak widac zeby hamowac ale zeby czujnik zadziałał wystarczyło.

 

U nas (Opole) egzaminy są do końca października. Terminów na ten rok nie było już 18go. A z tego co się orientuje to przerwa w sezonie nie jest liczona do ważności egzaminu teoretycznego. Więc frafel1 głowa do góry i oby do marca.

 

 

 

Pozdro

 

no tak , pytałem się i to samo mi powiedzieli. Ta Pauza się nie wlicza w okres ważności przepisów.

Edytowane przez frafel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam, że kat A powinna być od 21, wiec jeszcze masz czas

No to się nam poważny dorosły wypowiedział. :clap:

A możesz napisać jaki związek ma Twoja wypowiedź z tematem tego wątku?

 

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sznurówki zahaczyły? to Ty w trampkach poszedłeś na egzamin? może źle stopę trzymałeś i naciskałeś na dźwignię hamulca? widocznie tak musiało być, dobrze, że na egzaminie, a nie potem.

 

ja na swoim egzaminie musiałem (tzn nie musiałem, ale wykazałem się wyrozumieniem dla "kolegów" i "koleżanki") pożyczyć rękawiczek na motor, bo wszyscy chyba byli zieloni i nie zdawali sobie sprawy, że w połowie października może być zimno i rączki jakby nie patrzeć troszkę marzną :icon_razz:

 

... :icon_rolleyes: miałeś rękawiczki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im niżej dawałem palce od nogi i całe sródstopie tym bardziej dźwignia przechylała sie do dołu. Nie było to na tyle silne jak widac zeby hamowac ale zeby czujnik zadziałał wystarczyło.

 

Zle stopy trzymasz na podnozkach. Srodstopie na podnozek :)

 

Co do sznuruwek - nawet jak bedziesz pozniej jezdzic to staraj sie chowac - lubia sie platac ze zmiana dzwigni biegow, a tu juz nie jest bezpiecznie bo nie mozesz podeprzec sie o asfalt na postoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubia sie platac ze zmiana dzwigni biegow, a tu juz nie jest bezpiecznie bo nie mozesz podeprzec sie o asfalt na postoju.

moje lubiły zahaczać o kopniaka - (wysokie buty sznurowane na łydce) chowanie ich było dobre na chwile. co prawda nie miałam sytuacji, opisanej jw. ale też nie musiałam się martwić o to, że położę sprzęt :)

 

dasz radę - najlepszym sposobem na przełamanie lęków jest stawienie im czoła.

 

Gośka

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się nam poważny dorosły wypowiedział. :clap:

A możesz napisać jaki związek ma Twoja wypowiedź z tematem tego wątku?

 

18-latek nie jeździł autem, przez co nie wie jak debilne zachowanie można spotkać na drodze, wśród kierowców na naszych drogach, ja dużo już widziałem wiec potrafie wyprzedzić zachowanie innych, a jeszcze czas gościu ma zeby sie podszkolić,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sznurówki zahaczyły? to Ty w trampkach poszedłeś na egzamin? może źle stopę trzymałeś i naciskałeś na dźwignię hamulca? widocznie tak musiało być, dobrze, że na egzaminie, a nie potem.

 

ja na swoim egzaminie musiałem (tzn nie musiałem, ale wykazałem się wyrozumieniem dla "kolegów" i "koleżanki") pożyczyć rękawiczek na motor, bo wszyscy chyba byli zieloni i nie zdawali sobie sprawy, że w połowie października może być zimno i rączki jakby nie patrzeć troszkę marzną :icon_razz:

 

... :icon_rolleyes: miałeś rękawiczki??

 

nie byłem w trampkach :) miałem troche wyższe buty. Rekawiczki obowiązkowo. Pozyczone bo pozyczone ale miałem.

 

 

Wyluzuj pośladki, niektórzy po 7 razy zdawali, zapisuj się i leć na egzamin.

A przypadek się każdemu może zdarzyć.

 

hehe : ) dzieki za wsparcie ; ]

 

18-latek nie jeździł autem, przez co nie wie jak debilne zachowanie można spotkać na drodze, wśród kierowców na naszych drogach, ja dużo już widziałem wiec potrafie wyprzedzić zachowanie innych, a jeszcze czas gościu ma zeby sie podszkolić,

 

jezdziłem autem , mam prawko na B. I wiem jak jest , ale poprostu nie sadziłem , ze moze cos sie takiego wydarzyc i to na egzamnie

Edytowane przez frafel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...