Skocz do zawartości

BMW F650GS DAKAR 2005


RaY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O Sprzedającym: Jestem osobą prywatną i nie jestem handlarzem. Sprzedaję z powodu przesiadki na Quada. Posiadam tylko ten 1 egzemplarz na sprzedaż. Pozdrawiam i zapraszam na jazdę próbną. Cena posezonowa do delikatnej negocjacji. Zamiana niestety nie wchodzi w grę.

 

Ciekawe stwierdzenie biorac pod uwage, jak czesto zmieniasz motocykle :) No i fajny quad w opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe stwierdzenie biorac pod uwage, jak czesto zmieniasz motocykle :) No i fajny quad w opisie.

 

http://otomoto.pl/ducati-ds-1000-multistra...y-M2164852.html

 

Motocykl zakupiłem od kolegi z Wielkiej Brytanii, miał to być mój projekt zimowy, jednak potrzebuję odrobinę miejsca w garażu na motocykl torowy.

 

http://otomoto.pl/Suzuki,DL-M2164861.html

 

O Sprzedającym:

 

Dziękuję bardzo za zainteresowanie motocyklem. Nazywam się Remigiusz i prowadzę malutką firmę poza granicami Polski zajmującą się sprzedażą kasków, w związku z tym obracam się w towarzystwie pasjonatów motocykli. Od czasu do czasu przychodzą i zostawiają motocykl w salonie do sprzedaży. Moim warunkiem odkupienia pojazdu jest to, że musi on być absolutnie bezwypadkowy. Przed zakupem każdy pojazd jest gruntownie sprawdzany. W opisie motocykla powyżej znajdują się najważniejsze elementy na które zwracam uwagę. Nie zajmuję się tym hurtowo i nie patrzę na ilość tylko na jakość motocykla. Trafiają mi się 1-2 motocykle w miesiącu. Zdaję sobie sprawę, jak ciężko w Polsce jest znaleźć motocykl bez przygód a w szczególności motocykl o sportowym charakterze. Znaczna większość zapewnia, że pojazd jest idealny i bezwypadkowy a po pierwszym spojrzeniu na zdjęcia widać, że brakuje np. naklejek. Po przyjechaniu na miejsce jest, już tylko gorzej… Szkoda tylko czasu i pieniędzy na paliwo. Kupując motocykl u mnie, gwarantuję pełne zadowolenie oraz zgodność z opisem. Motocykl na życzenie można sprawdzić w dowolnym serwisie, można przyjechać z mechanikiem, ściągać owiewki. Nie mam absolutnie niczego do ukrycia. Gwarantuję prawdziwą bezwypadkowość motocykla lub zwrot kosztów dojazdu.

 

 

To od ilu motocykli sprzedawanych miesięcznie można o sobie powiedzieć "handlarz"? Jak dla mnie, handlarz, to taki, który kupuje w celu sprzedaży. Łączy się z tym niestety fakt, że handlarze często robią wszystko, żeby tylko sprzedać, czyli można się spotkać z ukrywaniem stanu faktycznego, "naprawami na szybko" i itp. Dlatego też wiele osób unika handlarzy jak ognia i wolą kupić motor od kogoś, kto jeździł na tym co miał przez kilka tysięcy km, serwisował, wie w jakim jest stanie i co trzeba będzie zrobić. Igła-okazje od handlarzy są często przecenione. Jeśli te motocykle są rzeczywiście w dobrym stanie, to pomimo najszczerszych chęci i uczciwości nie powinieneś ukrywać, że jesteś handlarzem, a nie "końcowym użytkownikiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To od ilu motocykli sprzedawanych miesięcznie można o sobie powiedzieć "handlarz"? Jak dla mnie, handlarz, to taki, który kupuje w celu sprzedaży. Łączy się z tym niestety fakt, że handlarze często robią wszystko, żeby tylko sprzedać, czyli można się spotkać z ukrywaniem stanu faktycznego, "naprawami na szybko" i itp.

 

Zapraszam do obejrzenia DL oraz BMW osobiście. Sam stwierdzisz czy coś naprawiam czy kombinuje i w jakim są stanie.

Sprzedałem sporą ilość motocykli i jak na razie wszyscy klienci są zadowoleni i nie było najmniejszych skarg. Stan techniczny jak i wizualny jest opisany sumiennie. W przypadku stwierdzenia powypadkowośći zwracam pieniądze za paliwo, jestem pewien co do sprzedawanych motocykli.

:flesje:

 

PS. Co do kwestii "handlarza" i osoby prywatnej to robię mały eksperyment.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Co do kwestii "handlarza" i osoby prywatnej to robię mały eksperyment.

 

 

 

dobrze sie tez sprzedaje na ksiedza ale w Świebodzinie moze nie wypalic :icon_rolleyes: Moze wal na pastora ewangielickiego :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...