Skocz do zawartości

Jawa 175 czy gazela m17 ?


Gość Panek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niemieckie popierdółki won! :icon_twisted: My tu o porządnych, trwałych i pięknych sprzętach prawimy. Nie jakieś tam germańskie kupy.

 

 

 

z całym szacunkiem ale czym MZ odbiega od takiej jawki??

wg mnie bije ją na głowę w każdym calu

no gazela to co innego bo to nasze jest :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już tu się nie rozbiegajmy co ładne co nie ładne i co jest najlepsze.

 

MZ jak każdy wie jest dobrym sprzętem przemyślanym i tak dalej bla bla bla, sam niemców nie lubię, ale na TSkę 250 bym się skusił :) co do tematu, tematu to ciekawe co wyszło :flesje: zważywszy iż maszyny porównywalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z prędkością maksymalną silnika, ale jeśli chodzi o porównanie prędkości motocykli to standard WSK Kobuz to ok 115km/h, Gazela jest cięższa co prawda więc prawdopodobnie będzie jechać ciut wolniej :) awaryjność silników wiatroskich wynika z złego użytkowania i przeprowadzonego "remontu". Jeśli chodzi o awaryjność/upierdliwosć to zapłon w gazeli jest łatwiejszy i mniej problemów stwarza niż ten wirniczek w łobuzie ;) co niektórym nerwów naszarpał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nawyk gardzenia MZ i Simsonami. Nawet bym się nie wylał na taki sprzęt. :icon_twisted:

 

Gazela ma na wale dodatkowe koło zamachowe które wpływa na moment obrotowy silnika.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazela ma na wale dodatkowe koło zamachowe które wpływa na moment obrotowy silnika.

 

Pominąłem To bo do zwykłej M21W2 też się da to zamontować, tak przynajmniej mi się zdaje ;) Jeśli się mylę to proszę o sprostowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...