Skocz do zawartości

Shark RSR2 Carbon vs Marushin RS1 vs HJC HQ-1 Carbon


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem używkę na ebayu. Wiem, wiem, używanych nie powinno się kupować ale za 250zł to i tak się opłaciło a kask mało używany i nie zniszczony. Ja w każdym razie jestem zadowolony. Kask mega wygodny, bije na głowę wszystko co do tej pory nosiłem. Po raz pierwszy w ogóle nie czuję że mam okulary na głowie. Dla mnie rewelacja.

Edytowane przez Limo

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już byłem pewien, że zdecyduje się na jakiś model ARAI to przymierzyłem nowy model Shoei XR-1100. Był tańszy, za ta samą kwotę co ARAI miałem dodatkową szybę czarną i pinlocka, podbródek. Kupiłem Shoei. Gdybym miał wtedy więcej kasy to może nabyłbym ARAI, kto wie.

 

Znajomi jezdza w XR'ach 1000 i 1100, zadowoleni i chwala, sam probowalem przymierzyc - gorna czesc kasku lezala ok, szybka wieksza, ale nie wiem czemu kask nie przykrywal dolnej czesci szczeki (popatrz na kilka pierwszych sekund filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=-xUYRfNcKsY) i strasznie mnie to ***** :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi jezdza w XR'ach 1000 i 1100, zadowoleni i chwala, sam probowalem przymierzyc - gorna czesc kasku lezala ok, szybka wieksza, ale nie wiem czemu kask nie przykrywal dolnej czesci szczeki i strasznie mnie to ***** :icon_eek:

xr-1000 mi również nie przykrywał szczęki, ale xr-1100 już tak. Szczęka jest większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tej 3 zdecydowanie Shark... następnie HJC a Marushina bym nie brał pod wagę.

 

Mozesz uzasadnic dlaczego ?

 

jezeli chodzi o mnie to dokladnei odwrotna kolejnosc.

 

 

Raz się przejedziesz i nie założysz już nic innego nigdy na głowę.

 

Bzdura ! Kwestia formy czaszki, w Twoim przypadku podpasowala, mi nie pasuje wogole, jedynym Arei'em byl wlasnie Corsair, jednak w tej cenie wolalbym jakiekolwiek dwa lub trzy inne z tej samej polki.

 

Kupiłem używkę na ebayu. Wiem, wiem, używanych nie powinno się kupować ale za 250zł to i tak się opłaciło

 

Niby wiesz, a wyrzuciles 250 pln'ow

 

Moja mala jezdzi w Marushin'ie RS1, helmik pierwszy sort, nie paruje nawet bez pin locka ( fakt, ze zbyt chlodno nie bylo, wystarczylo jednak, ze z 2 1/2 dnia smigania w Harzu wrocilem przeziebiony ) gdyby nie fakt, ze pare helmow juz mam to sam bym go sobie sprawil. Wyykonanie rowniez pierwsza klasa.

 

Zastanowilbym sie jeszcze nad UVEX'em Carbon ( cena 250,- € ).

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura ! Kwestia formy czaszki, w Twoim przypadku podpasowala, mi nie pasuje wogole, jedynym Arei'em byl wlasnie Corsair, jednak w tej cenie wolalbym jakiekolwiek dwa lub trzy inne z tej samej polki.

 

Ja pie*dolę. Tobie to trzeba wbijać do łba na twardo. Wszyscy zrozumieli a Ty jak zwykle moje ja i tylko moje...

 

Niby wiesz, a wyrzuciles 250 pln'ow

 

A dlaczego? Może akurat go nie było stać na nic lepszego? Każdy orze jak może.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zanim kupiłem swojego Corsair przymierzałem X-Spirit'a. I za cholerę mi nie pasował, wydawał mi się strasznie płytki, brodę miałem odkrytą i z tyłu głowy bardziej nad uszami za bardzo przylegał - w sensie po bokach mniej a jednym miejscu bardziej. Ale garnek też pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...