Skocz do zawartości

Mały i tani samochodzik


Damiano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z każdym dniem astra jest w coraz lepszym stanie co mnie bardzo cieszy :bigrazz:

 

To jeszcze jakbys mog zrob dziennik auta, tzn. za ile kupiles i ile juz wlozyles i zamierzasz wlozyc kasy.

Zobaczymy wtedy czy kupno taniego autka to taka okazyja :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam

do swojego już wsadziłem ponad 14 tys przez 4 lata , w tym ok 13tys części

ale jazda z prędkościami "niemieckimi" nie jest jakimś wyzwaniem :buttrock:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie.

Ja swojego "zloma" kupilem za 2000 i juz zaczynaja sie "kwiatki" :evil:

Na razie: sprzegło ( 250 + 250 zeta wymiana ), juz padlo cos z elektryka bo tylna wycieraczka, prawa szyba nie dzialaja, silowniki tylnej klapy :icon_mrgreen:

 

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego "zloma" kupilem za 2000 i juz zaczynaja sie "kwiatki" :evil:

Na razie: sprzegło ( 250 + 250 zeta wymiana ), juz padlo cos z elektryka bo tylna wycieraczka, prawa szyba nie dzialaja, silowniki tylnej klapy :icon_mrgreen:

OK, bez sprzęgła nie pojedziesz, wiec zrobić trzeba. Ale reszta to tylko dodatki, bez ktorych da sie jeździć :icon_mrgreen:

 

Swoją drogą, to sprzęgło tanie jak barszcz masz u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu wlasnie chodzi o te niby pierdolki, dodatki, ktore to kumuluja Ci koszty, prawda ?

Zaraz beda hamulce, trzeba zimowki kupic, plyny powymieniac itd. itp.

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyny wymienić trzeba w każdym samochodzie po kupnie. Jak na razie wsadziłem ok 250-300zł razem z rzeczami które wymienić trzeba. Musze włożyć jeszcze ok 150-200 i koniec. Czyli za nie całe 2500 mam samochód w którym wiem co wymieniłem i na czym jeżdże, jak dla mnie sie opłaciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze włożyć jeszcze ok 150-200 i koniec.

 

Musisz na razie bo .. wiesz co trzeba zrobic.

A ile rzeczy jest, bedzie zaraz takich o ktorych nie wiesz ?

Nic Ci nie rdzewieje ? Nie masz gdzies zalązkow rdzy w nadkolach ? Gdzies zamaskowane szpachla czy innym gownem :icon_mrgreen:

Ja wyjelem kolo zapasowe i odkrylem tam duze ognisko rdzy .. wlozylem palec i palec byl na zewnatrz auta :icon_twisted:

Rob notatki i na biezaco wpisuj co i jak :lalag:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadkola i progi są zrobione, w podłodze mam tylko jedną małą dziurke 2x2cm. Byłem na stacji diagnostycznej sprawdziłem wszystko i jest ok. W tym roku nie musiałbym nic robić bo nie ma nagłej potrzeby, ale chce mieć wszystko zrobione żebym sie później nie musiał martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał że zakłada gaz czy coś takiego, więc mam pytanie. Byłem u gazownika nie ma oprogramowania do mojego komputera od gazu, powiedział że za silniczkiem krokowym założy zwykłą śrube od regulacji. No i jak mówił tak zrobił ustawił na analizatorze, samochód odebrałem zrobiłem 100km i spalanie jak było tak jest 11l. Teraz pytanie co z tym moge zrobić prowadzić do niego jeszcze raz? Czy szukać kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...