Skocz do zawartości

Mały i tani samochodzik


Damiano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc kupiłem tą białą, jak na 17 lat to wydaje mi sie że nie jest źle, kilka pierdółek jest do zrobienia ale nie przejmuje sie tym. Natomiast jedno mnie troche martwi przy odpalaniu gdy kręci czasem go zdławi tzn. kręci normalnie i nagle jak by go coś przyblokowało na chwile i kręci dalej co to może być po za tym jak na razie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc kupiłem tą białą, jak na 17 lat to wydaje mi sie że nie jest źle, kilka pierdółek jest do zrobienia ale nie przejmuje sie tym. Natomiast jedno mnie troche martwi przy odpalaniu gdy kręci czasem go zdławi tzn. kręci normalnie i nagle jak by go coś przyblokowało na chwile i kręci dalej co to może być po za tym jak na razie ok.

 

Jeśli aku sprawne to możesz mieć problem z rozrusznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe sie musiał temu bliżej przyjrzeć czasem jest tak że kręci normalnie, a czasem go zdusi prawie do zera i po chwili kręci dalej. Akumulator jest sprawny bo chyba nie było by tak że kręci normalnie a po chwili ledwo co i za chwile dalej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze tulejki w rozruszniku sie juz koncza , ale to nie problem . ciesz sie z nabytku. pojezdzij z tydzien-poznasz o co kaman i wtedy jakis pakiet startowy mu zrob ;)

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mialem cinkusia 750 i byl bezawaryjny,tani, i malo palil jakies 4 litry po miescie.

ale po jakim miescie?

 

No więc kupiłem tą białą, jak na 17 lat to wydaje mi sie że nie jest źle, kilka pierdółek jest do zrobienia ale nie przejmuje sie tym. Natomiast jedno mnie troche martwi przy odpalaniu gdy kręci czasem go zdławi tzn. kręci normalnie i nagle jak by go coś przyblokowało na chwile i kręci dalej co to może być po za tym jak na razie ok.

moze przewody wysokiego napiecia do wymiany?

 

Jak to jest czy 1.6 serio nie pali więcej niż 1.4?

teoretycznie

natomiast praktycznie moze byc zupelnie odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro robie jej serwis, olej+ filtr, filtr powietrza, zajrze do świec, płyn hamulcowy, musze sie dostać do szczęk bo są słabe hamulce z tyłu. Na kanał musze jechać przejrzeć ją od spodu i zobacze co dalej. Jakim olejem ją zalać żeby był dobry i w miare tani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było ciężko ale dało rade, troche górą troche dołem i sie udało. Jutro zaniose do jakiegoś elektryka myśle że zrobi szybko i dobrze. Troche pojeździłem i coś już moge powiedzieć, silniczek tryka bardzo ładnie skrzynia też, zawieszenie ok żadnych luzów nie ma, musze tylko ustawić zbieżność bo jak puszcze kiere to troche znosi na prawo i kiera też jest ustawiona w prawo lekko, Wymienie jeszcze szczęki z tyłu, świece i troche gazu przykręce bo wychodzi mi 11l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

gaz na analizatorze ustaw

nie ustawiaj na oko bo zawory wydechowe wypali

lepiej jak spali ciut więcej niż ma być za ubogo

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało sie że rozrusznik wyzionął ducha, poodklejały sie magnesy, szczotki wytarte. Nie opłacało sie go naprawiać, podjechałem na złom kupiłem, sprawdziłem u elektryka złożyłem i jest ok. Z każdym dniem astra jest w coraz lepszym stanie co mnie bardzo cieszy :bigrazz: Dzięki wszystkim za pomoc, jeżeli będe miał jeszcze jakie pytania będe pisał. W sobote lub niedziele zrobie polerke bo lakier zaniedbany jest troche i wrzuce foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...