Skocz do zawartości

Też mam :P


potap
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w końcu motocykl, który jest zarejestrowany i mogę legalnie jeździć :D Dniepr Mt 9 z ramą wózka od Mt 16 i napędem na koło wózka bocznego. 650cm2 całe 20kW :D Maszyna jest wymarzona, upragniona, tylko potrzebuje malowania, spowodu swego koloru, który uwielbiał poprzedni właściciel. Czerwony wpadający w pomarańczowy, ciężko określić ten kolor(może sraczka? :icon_eek: ) Silnik nowy, dyfer nowy, skrzynia około 1000km, blachy zdrowe, wszystko sprawne, tylko trochę kopci prawy cylek, ale podejrzewam, że to może pierścionek puszczać, bo dymi jak już się porządnie rozgrzeje. Wrzucę niedługo foty. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze sie zastanawiałem jak się jeździ na motocyklu z wózkiem bocznym tym bardziej jak w nim jest napęd właśnie na koło wózka. Kiedyś coś słyszałem że w takich Dnieprach była skrzynia z biegiem wstecznym...? to prawda :biggrin: ? Na jaki kolor zamierzasz przemalować motocykl? pozdrawiam

Edytowane przez Masaż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

były były, mój np. posiada wsteczny :D gdy pierwszy raz wsiadłem na ten motocykl, to się poczułem, jakbym pierwszy raz jechał motocyklem, ciężko skręcać, przy zakręcie nie można się pochylić, za to na prawym łuku podnosi się kosz. Napęd na koło wózka, bardzo fajna sprawa, nie jeździłem bez, to nie powiem jaka jest różnica, ale podobno nie znosi dzięki temu motocykla i w terenie jest bardzo pomocne. Siedziałem w błocie po misę olejową i nie było najmniejszego problemu wyjechać, ogólnie polecam te motocykle, tylko raczej spokojnie z gazem przy ruszaniu, a raczej z puszczaniem sprzęgła, bo mnie to kosztuje właśnie wizytę u dentysty, a raczej u protetyka, bo pierścień w dyfrze stracił dwa ząbki, mimo tego polecam, bo wrażenia z jazdy bezcenne tak jak i "gapiący się" ludzie, warty swojej ceny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...