Skocz do zawartości

BMW Nowy Żmigród


Staszek_s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, czy ktoś z Was ma może jakieś doswiadczenia z tym Sprzedawcą?

http://otomoto.pl/bmw-r-850-r-rok-pr-2001-M2128991.html

 

Jechałem już nawet dzisiaj busem po to BMW, ale Sprzedawca miał mi dostarczyć ksiażkę przeglądów, no i zaginęła...

Wg pozostałych dokumentów motocykl miał 5 Właścicieli, ostatnim jest rzekomo dealer bMW z rzymu, stan oczywiscie idealny itp, ale przebieg 40-parę tysięcy i 4 Właścicieli przed salonem trochę mnie zniechecił...

pzdr Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jestem, ale ponieważ oglądam inne, to na wszelki wypadek, zanim Cię narażę na wycieczkę, potwierdzę - czy możesz wysłać mi na priva nr telefonu. Przy czym chyba im szybciej, tym lepiej ,czuję oddech kończącego się sezonu!

Dziękuję.

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Byłem w poniedziałek ,ale dopiero teraz znalazłem 5 min na forumowy (staszek otrzymał opis zaraz po oględzinach) - widziałem, namacałem,jeździłem. Sprzedawca w porządku i ma kilka sprzętów na sprzedaż, ale to nie jakieś poklejone złomy tylko sprzęty w dobrym lub DBD stanie. Jeśli moto mają jakieś uszkodzenia to raczej kosmetyczne - w sumie to nie nowe sprzęty wiec nie ma marudzić. Motocykl w dobrym stanie technicznym, albo nawet BDB. W stanie wizualnym również BDB poza paroma niuansami o których sprzedający nie wspomina w aukcji. Wg mojej oceny motocykl był wywrócony na lewy prawy bok ponieważ z zauważalnych uszkodzeń ma przytartą osłonę prawego dekla.Nie był to jakiś mega ślizg ale coś tam było.Więcej uszkodzeń na prawej stronie nie widać bo chyba wszystko przyjął kufer który tak naprawdę ochronił motocykl. Prawdopodobnie też motocykl był wywrócony na lewo gdyż jest pęknięty lewy stelaż od kufra, lub ktoś gdzieś zahaczył samym kufrem dlatego ten stelaż pękł. Kufrów przy motocyklu nie ma więc nie można ocenić dokładnie co się stało.

Wg mnie motocykl ma też pomalowane dwie osłonki na te mini chłodniczki i komplet kierunkowskazów - ale tu mogę się mylić - tak czy siak to pierdoła.

Żadnych wycieków i jakichś składanych partanin na silikonie nie zauważyłem. Motocykl prowadzi się dobrze z lekkim ściąganiem na prawo, ale niby te modele tak mają, przez wał. Miałem okazje jeździć na BT1100 i R1200C i każdego ciut ciut ściągało na stronę wału - albo były krzywe jak ten albo tak ma być :biggrin: 44 tys km na blacie jest dla mnie realnym przebiegiem. Skrzynia chodzi jak masełko i po wbiciu 1 nie ma zbyt dużego luzu na kole i NIE słychać metalicznego wbijania jak to miało miejsce w R1200C '98. W salonie w BMW w KRK mechanik powiedział że to normalny dźwięk przy tym sprzęcie z przebiegiem 30 tys mil.

Według mnie motocykl jest w naprawdę świetnym stanie patrząc na te wszystkie parchy, które objeździłem dla znajomych w tym roku.

Mimo tych niansów opisanych powyżej jeśli ja byłbym zainteresowany tym modelem to bym go kupił ze względu na BDB stan techniczny. Motocykl naprawdę zadbany, czysty i dobrze utrzymany. Może ciut słaby, ale to kwestia indywidualna.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...