Skocz do zawartości

nie moge zlozyc silnika cz 175


cz_wsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow i prosze o pomoc. 3lata temu mialem robic remont mojej cz-ki 175 ''89r. i rozlozylem silnik na czesci pierwsze oprocz skrzyni biegow(trybow)..niestety poprzez przeprowadzke nie mialem czasu skonczyc a teraz po takim czasie nie pamietam jak zlozyc silnik. Bardzo prosze o kontakt z kims kto moglby mi to zrobic albo podac jakies pomocne materialy. Mieszkam w wojew.Lubuskim okolice Gorzowa wlkp. Z gory dziekuje i pozdrawiam

Edytowane przez cz_wsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie części składowe tego silnika rozłóż na jakimś jasnym tle (prześcieradło itd) i zróbb kilka wyraźnych zdjęć aparatem cyfrowym. Potem wrzuć je na net i pokaż Nam. Coś poradzimy. Niedawno składałem CZ ale 180ccm, silnik CZ-CAGIVA z zapłonem elektronicznym DUCATI, ale zasadniczo od 175 różnił się tylko skokiem tłoka, zapłonem i jakością wykonania. Reszta to łatwizna, tym bardziej gdy się zna Jawę 350 i CZ350.

 

Nie pękaj, łatwy to silnik, jeśli masz wszystkie części to pójdzie lekko, pod warunkiem że kumasz podstawy mechaniki. A jak brakuje Ci części to pisz, mam na sklepie co nieco do 175. :biggrin: Jest jeden "myk" w skrzyni który może Ci napsuć krwi jeśli źle go założysz, po prostu pęknie blok silnika i koniec jazdy masz gwarantowany.

 

A jak bardzo-bardzo-bardzo chcesz mieć silnik zdrowy i profesjonalnie złożony to zapakuj go i przyślij mi.

 

Na necie rzadko ostatnio bywam, w ten weekend mam popijawę (ślub siostry w sobotę) więc pewnie będę mógł pisać dopiero jak wrócę częściowo do rzeczywistości, pośród trzeźwych i rozumnych, czyli gdzieś ...poniedziałek?

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie części składowe tego silnika rozłóż na jakimś jasnym tle (prześcieradło itd) i zróbb kilka wyraźnych zdjęć aparatem cyfrowym. Potem wrzuć je na net i pokaż Nam. Coś poradzimy. Niedawno składałem CZ ale 180ccm, silnik CZ-CAGIVA z zapłonem elektronicznym DUCATI, ale zasadniczo od 175 różnił się tylko skokiem tłoka, zapłonem i jakością wykonania. Reszta to łatwizna, tym bardziej gdy się zna Jawę 350 i CZ350.

 

Nie pękaj, łatwy to silnik, jeśli masz wszystkie części to pójdzie lekko, pod warunkiem że kumasz podstawy mechaniki. A jak brakuje Ci części to pisz, mam na sklepie co nieco do 175. :biggrin: Jest jeden "myk" w skrzyni który może Ci napsuć krwi jeśli źle go założysz, po prostu pęknie blok silnika i koniec jazdy masz gwarantowany.

 

A jak bardzo-bardzo-bardzo chcesz mieć silnik zdrowy i profesjonalnie złożony to zapakuj go i przyślij mi.

 

Na necie rzadko ostatnio bywam, w ten weekend mam popijawę (ślub siostry w sobotę) więc pewnie będę mógł pisać dopiero jak wrócę częściowo do rzeczywistości, pośród trzeźwych i rozumnych, czyli gdzieś ...poniedziałek?

 

 

To moj motor ktory mam od ''malego'' i b.mi zalezy zeby jezdzil bo jestem jego 2 wlasc.i wsz.jest oryg.!moj meil to [email protected] i dogadamy sie co i jak.pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

qurim a masz moze lampe chodzi mi o ramke z odblaskiem i szkielkiem do jawy 175 z60r

 

Nie, nie posiadam już nic do Zjawy żadnej. Pozbyłem się wszystkiego dawno temu a na sklepie nie mamy takich cudów. Szukaj w sklepie "Skuter Dębica", Oni mają sporo ciekawych fantów do starych Jaw.

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Popros jeszcze kolege o dokladna dokumentacje jego pracy.

 

 

LIPA WYSZLA Z TA ROBOTA. W WEEKEND POSTARAM SIE ZROBIC ZDJECIA WSZYSTKICH CZESCI NA PRZESCIERADLE I ZOBACZYMY.. POMOZCIE KOLEDZY. POZDR SERDECZNIE

 

QURIM, JESLI PODASZ MI MEILA TO WRZUCE CI TE FOTY NA MEILA. SORKI ZE TAK DLUGO NIE PISALEM ALE NIE BYLO MNIE W KRAJU. A TERAZ MAM TROCHE WOLNEGO WIEC CZ CHCIAL BYM UKONCZYC..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...