Skocz do zawartości

Honda Shadow VT 700C Filtr powietrza


Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam

 

po ogledzinach mojego Shadowa postanowiłem zmienić Filtr powietrza na nowy.Jak sie okazało w necie znalazłem tylko jeden taki i to jeszcze za cene ok 200zł.

 

Teraz takie moje pytanie czy dostane ten filtr za mniejsza cene? Może być zamiennik nie musi być firmówka.Prosił bym o szybka odp bo pilne.

 

 

Dla porównania dodam link z zdjeciem tego Filtra.

 

 

 

https://ssl.allegro.pl/honda-vt-700-c-750-c...1190886581.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Twoja VT700 jest sprzed '86 roku?

Jeśli tak to się ciesz.

Ja do swojej '87 mogę jedynie firmowy kupić za ok 80zł, K&N nie robił do mojego modelu.

Kolega pokombinował i zrobił mi z gąbki do filtrów sportowych i jest ok, ale nawet jak bym miał wydać te 200zł na K&N, to bym wydał, to jest jednorazowy wydatek, a do lansu co najmniej +10 :D :D :D

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Twoja VT700 jest sprzed '86 roku?

Jeśli tak to się ciesz.

Ja do swojej '87 mogę jedynie firmowy kupić za ok 80zł, K&N nie robił do mojego modelu.

Kolega pokombinował i zrobił mi z gąbki do filtrów sportowych i jest ok, ale nawet jak bym miał wydać te 200zł na K&N, to bym wydał, to jest jednorazowy wydatek, a do lansu co najmniej +10 :D :D :D

Lansu w tym nie widzę. Normalną dbałość, o silnik, tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co to są emoty?

Swoją drogą, zakładając oryginalny filtr nie dba się o silnik?

emoty, to dziecinada. Np. jak chcesz komuś powiedzieć, że go nie lubisz, a boisz się, bo np. się obrazi i ci brzydko odpowie, to mu je wysyłasz. Inaczej mówiąc, jak ktoś nie ma cywilnej odwagi, to korzysta z emotkinów. Ja nigdy tego nie robię. Dlatego mam czasami ,jakieś procenty na forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z katalogu wynika ze potrzebujesz filtra hiflo filtro HFA-1711

 

ale w ogole nie odpowiada wygladowi tego co podales

 

z tego linku mozesz sciagnac katalog

 

http://wyslijto.pl/plik/6mtqri33ak

Edytowane przez SwordOfultimate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z katalogu wynika ze potrzebujesz filtra hiflo filtro HFA-1711

 

ale w ogole nie odpowiada wygladowi tego co podales

 

z tego linku mozesz sciagnac katalog

 

http://wyslijto.pl/plik/6mtqri33ak

 

 

 

 

 

 

własnie wg katalogu idze taki a ja w swojej shadowce mam zamontowany całkiem inny taki jak wyżej.Czyli mam rozumieć jak bym kupił ten wg katalogu to by pasował na swoje miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz komuś powiedzieć, że go nie lubisz, a boisz się, bo np. się obrazi i ci brzydko odpowie, to mu je wysyłasz. Inaczej mówiąc, jak ktoś nie ma cywilnej odwagi, to korzysta z emotkinów.

Buehehehe, prooooszę Cię :icon_razz: jak bym miał ochotę Ci potyrać, to wiedz, że bym się w emoty nie bawił :icon_mrgreen:

Bynajmniej nie w tym celu dodałem trzy uśmieszki zaraz po tekscie o 10okt do lansu.

 

 

Ja nigdy tego nie robię. Dlatego mam czasami ,jakieś procenty na forach.
No to jesteś kozak jak masz procenty :clap: :buttrock:

 

 

ps. nie spinaj się :bigrazz:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buehehehe, prooooszę Cię :icon_razz: jak bym miał ochotę Ci potyrać, to wiedz, że bym się w emoty nie bawił :icon_mrgreen:

Bynajmniej nie w tym celu dodałem trzy uśmieszki zaraz po tekscie o 10okt do lansu.

No to jesteś kozak jak masz procenty :clap: :buttrock:

ps. nie spinaj się :bigrazz:

 

Źle mnie zrozumiałeś. Nie chodzi mi o firmę filtra, tylko o fakt, że lepszy, każdy inny, przeznaczony do danego modelu, niż wycinany samemu z gąbki, czy innych wynalazków. Ot, i wsio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...