Skocz do zawartości

Zdane ;p


Lady_Light
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja też się pochwalę że dzisiaj o 9.30 zdałam egzamin praktyczny kategorii A ;p ;p

a godzinę później stałam się właścicielką motocykla Suzuki GS 500E ;p

JUPI!!

 

ale chyba miałaś już wcześniej zaklepane te moto?? czy jak? i w ogóle dlaczego nie teoria i praktyka razem?

Edytowane przez Digidy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba miałaś już wcześniej zaklepane te moto?? czy jak? i w ogóle dlaczego nie teoria i praktyka razem?

 

Ponieważ ja się bardzo stresuję takimi egzaminami (nawet jak jestem bardzo dobrze przygotowana) i wolałam nie kusić losu.

 

Motocykl był obejrzany, zaklepany. Teraz stoi sobie i czeka na mnie i patrzy tymi swoimi pięknymi oczkami....

Ehhh rozmarzyłam się....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz weź tu czekaj na odbiór dokumentu jak maszyna aż woła, żeby ja prowadzić :)

Gratuluję :clap:

 

No właśnie to nie takie proste bo żeby dostać prawo jazy muszę zdać jeszcze B bo mi się dwie kategorie od razu za chciało robić... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajj to faktycznie Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę. Chyba, że będziesz śmigać bez blankieciku- ja musiałam odczekać prawie 2 tyg. nim zobaczyłam "dokument do odbioru" i do tego czasu nigdzie dalej niż moje osiedle nie wyjeżdżałam.

ale spoko- co się odwlecze to nie uciecze :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

 

Niech jasność Twa rozświetla mroki motocyklizmu :buttrock:

 

Dzięki :)

 

Ajj to faktycznie Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę. Chyba, że będziesz śmigać bez blankieciku- ja musiałam odczekać prawie 2 tyg. nim zobaczyłam "dokument do odbioru" i do tego czasu nigdzie dalej niż moje osiedle nie wyjeżdżałam.

ale spoko- co się odwlecze to nie uciecze :)

 

Narazie się troszkę pobujałyśmy po parkingu. Ja poczekam i moto też poczeka :)

Jak nie zdam teraz B to pójdę i może jakieś podanko wyskrobię żeby jednak dostać prawko ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...