Skocz do zawartości

ZXR 750, CBR na drugie moto?? z rurami od odkurzacza ;)


Rekomendowane odpowiedzi

heh, chyba chodziło o 7, ale chciałbym jak najmniejszą pojemność i nawet blokadę mocy w okolicach 80 KM ale na tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=dshJoVMPL_0 dobrze słychać co potrafi ZXR ( odgłos jakby grzmoty podczas burzy ) :bigrazz:

 

Tak odnośnie filmiku. Co jest grane?! To BMW takie mocne czy ta Kawa taka słaba? Przecież 120 km robi różnice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie nowszej 7 nie było w 95 ale ja tak orientacyjnie podałem, wyczytałem ze lepiej kupić model L a one nie miały już tych rur, nawet dzwoniłem z ogłoszenia i gościu chce 4,5 tys, ale nie jest dziewicza.

 

ZX6-R też mi się podoba. Jest jeszcze opcja na starego olejaka - GSXR750w tak z końca lat produkcji ( te nowsze modele nie podobają mi się )

 

co lepsze ZXR czy GSXR750W ?

Edytowane przez Digidy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet dzwoniłem z ogłoszenia i gościu chce 4,5 tys, ale nie jest dziewicza.

 

No wybacz, ale w tym wieku dorwać dziewicę? :bigrazz: :wink:

 

ZX6-R też mi się podoba. Jest jeszcze opcja na starego olejaka - GSXR750w tak z końca lat produkcji ( te nowsze modele nie podobają mi się )

 

co lepsze ZXR czy GSXR750W ?

 

Nigdy nie lubiłem zbytnio Suzuki, więc pewnie bym wybrał ZXR. I jeden i drugi, jeśli będzie zadbany posłuży jeszcze parę ładnych sezonów. Wypadało by się karnąć i poprzymierzać do jednego i drugiego. Sam zobaczysz, który bardziej Ci pasuje.

 

http://moto.allegro.pl/suzuki-gsxr-750-srad-i1190746722.html

 

Całkiem ładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Całkiem ładny.

 

nie podobają mi się te modele z bliska, mi chodziło o ten starszy model 750W, no i ten ma ogromną moc, a stara ciężka 750W będzie miała ze 100 ŻYJĄCYCH koni co mi z naddatkiem wystarczy,

nie jeżdżę szybko na moto, co najwyżej sprint spod świateł do 80 km/h i koniec, na koło nie chce stawiać itp,

 

chce aby moje moto miało tylko poważny wygląd i głos, i może jechać max tylko 160km/h nawet.

 

dla przykładu GS jest mniejszy od cagivy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz zamiar coś w ogóle na żywo jechać i obejrzeć? Czy chcesz podjąć decyzję przed monitorem?

 

tego nowszego GSX-R to znam, dziwnie się czułem na nim, no i awaryjne są te modele, ja wole starą technologie, byleby się nie psuło, ale nie mam pojęcia jak się takim ciężkim moto 750 jeździ w korku, bo po Wrocławiu jeżdżę. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze mi się podobały ścigacze i ten dźwięk po przekroczeniu 8 tys obrotów, naked tego nie ma,

 

 

Przy Twoich założeniach to tych 8tys często nie będziesz przekraczał, chyba, że ograniczysz się do pierwszych dwóch biegów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...