Skocz do zawartości

buty-> Nitro NB40 400zł ----warto?


Rekomendowane odpowiedzi

;) HI!

 

Nosze sie z zamiarem kupna bucików. Pobiegałem po sklepach i zauważylem buty nitro, calkiem fajne :D . Moze dla kogos kto ma powerne moto i duzo kasy buty te są szmelcem. Ja praktycznie mam Tylko Kask jako taki :) (grexa) i rekawiczki. Pozatym jeansy i czarna jeansową kurtke. Wiec trudno mi określić jakośc tych butów by Nitro, aczkolwiek przy gapieniu sie na nie z bliska i pomacaniu spodobaly mi sie.

 

Prosił bym bardzo o opinie na temat NB40 nitro. Chyba nie kupie za 400 zeta innych takich "racingowych" bucików ? .. a moze jednak? Oczywiscie w gre wchodzą tylko nowe.

 

Ps. Jak dla mnie to te z siwymi wstawkami wygrywają: )

 

oto link do skana reklamówki, którą otrzymalem w sklepie: http://smsnet.pl/~viperpl/nitro.jpg

 

 

dzieki za pomoc w zakupie.

pozdro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No teoretycznie grzybek tak, ale w praktyce wolę tego nie sprawdzać ;)

Inna sprawa, że topowe modele butów sportowych mają wbudowane szyny, które chronią nogę przez złamaniem czy zwichnięciem w kostce - np Sidi za 1300 zł.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Byłem w Berlinie w ub. tygodniu. Ceny butów są na podobnym poziomie jak u nas, tyle że wybór jest o wiele większy. Także mając np 600 zł (150 euro) w kieszeni możesz znaleźć model buta naprawdę porządnie wykonany, którego w Polsce za nic nie mozna dostać.

Warto pochodzić i poszukać.

Przy czym powtarzam - moim zdaniem te Nitro, jak na taką cenę, wyglądają naprawdę porządnie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Dominik za wyrazenie swojego zdania na temat tych butów. Ogładalem kolegi AXO które takze kosztowaly 400 zeta ale hmm wizualnie kozystniej wypadaja nitro (bez cienia wątpliwosci), axo kolegi cale czarne i chyba bardziej takie .. jak by to ując .. turystyczne.

 

No to na dniach jade po buciki, potem moze jakies gacie sie kupi :D

 

ps.W parze z ewolucją motocykla musi isc i ubiór :D Jak patrze na swoje fotki :) to MZ`ka taka ladna a ja taki brzydki w tych moich nieszczesnych lachmanach :)))

 

pozdro i jeszcze raz dzieki :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...