Skocz do zawartości

poszukiwana dobra kancelaria w celu odzyskania odszkodowania


Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

tak jak w temacie , poszukuje dobrej kancelari najlepiej z warszawy , sprawdzonej z której usług korzystaliście i wiece że są dobrzy i nie zdzierają

 

pisząc od początku dawno mnie to nie było , ponad rok temu miałem wypadek na swoim dziorku .

 

 

winą było wymuszenie pierwszeństwa innego uczestnika drogi, byli świadkowie, niestety on uciekł z miejsca zdarzenia wiec z jego OC nie można było uzyskać odszkodowania.

 

Fundusz gwarancyjny po długich meczarniach zaproponował mi pewną kwote, chciałbym sie jednak ubiegać o zwiekszenie tej sumy

 

druga sprawa fundusz odmówił wypłaty odszkodowania za motocykl to kolejna sprawa która bym sie chcial zając

 

i ostatnia po wypadku niestety padłem jeszcze ofiara lekarzy ktorych błąd ( nieudana operacja) poskutkowal kolejną a w ostateczności trwałym ograniczeniem ruchu reki i nic sie z tym juz nie da zrobić niestety .

 

z góry dziekuje za pomoc

 

pozdrawiam

 

 

 

 

witam ponownie

 

 

nie wierze żeby nikt z nas z warszawy nie korzystał z takich usług, ofert jest pełno ale nie chce wdepnąć na mine

 

mam nadzieje że znajdzie sie dobra duszyczka która mnie pokieruje :)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja korzystałem z Europejskiego Centrum Odszkodowań.Osiągnąłem więcej niż myślałem że się uda mimo że 25 % musiałem oddać. Ogólnie polecam. Nigdzie nie byłem nic nie załatwiałem poza dokumentacją choroby i "uszkodzeń". Byli u mnie 2 razy reszta info na tel.

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na odmowę odszkodowania za motocykl nic nie poradzisz, prawo nie przewiduje możliwości takiej wypłaty przez UFG w podawanej przez Ciebie sytuacji. Więc rozmowy z kancelarią o tym będą stratą czaasu i nie daj sobie wmówić że to wywalczą.

 

Za błąd lekarski możesz oczywiście ścigać szpital, w tym przypadku dobra kancelaria może dużo zdziałać.

 

Na odmowę odszkodowania za motocykl nic nie poradzisz, prawo nie przewiduje możliwości takiej wypłaty przez UFG w podawanej przez Ciebie sytuacji. Więc rozmowy z kancelarią o tym będą stratą czaasu i nie daj sobie wmówić że to wywalczą.

 

Za błąd lekarski możesz oczywiście ścigać szpital, w tym przypadku dobra kancelaria może dużo zdziałać.

 

Klaudio, aplikanci przeciwko szpitalowi... :D daj spokój, to nie ta liga...

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do Rzecznika ubezpieczonych, na pewno pomoże... a jak nie to pod tym numerem prowadzą darmowe porady prawne 22 3337328.

Też sie mecze z ubezpieczycielem, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku (za sprawą porad RU).

Pozdrawiam

 

 

witam, kiedyś dzwoniłem to mi tylko poradzono żebym sie nie brał za sądzenie z nimi, tylko napisał podanie do dyrekcji szpitala o polubowne rozwiązanie sprawy, jednak nikt tego za mnie nie chcial zrobic tego tak taj trzeba wiec juz chyba lepiej znaleźć kancelarie która ma wiekszą siłe przebicia niż samemu sobie wysyłać pisemko do nich

 

Hej

Ja korzystałem z Europejskiego Centrum Odszkodowań.Osiągnąłem więcej niż myślałem że się uda mimo że 25 % musiałem oddać. Ogólnie polecam. Nigdzie nie byłem nic nie załatwiałem poza dokumentacją choroby i "uszkodzeń". Byli u mnie 2 razy reszta info na tel.

pzdr

 

 

dzieki, przedzwonie do nich i zobacze co powiedzą

 

 

Mam kilku kolegów na Aplikacji, którzy mogą pomóc ... jak jesteś zainteresowany to pisz do mnie na PW :bigrazz: Na pewno mniej wezmą niż Kancelaria.

 

ok, napisze Ci pózniej PW, jeśli nie pomogą to może chociaż coś mi predzej doradzą :)

 

 

Na odmowę odszkodowania za motocykl nic nie poradzisz, prawo nie przewiduje możliwości takiej wypłaty przez UFG w podawanej przez Ciebie sytuacji. Więc rozmowy z kancelarią o tym będą stratą czaasu i nie daj sobie wmówić że to wywalczą.

 

Za błąd lekarski możesz oczywiście ścigać szpital, w tym przypadku dobra kancelaria może dużo zdziałać.

 

Na odmowę odszkodowania za motocykl nic nie poradzisz, prawo nie przewiduje możliwości takiej wypłaty przez UFG w podawanej przez Ciebie sytuacji. Więc rozmowy z kancelarią o tym będą stratą czaasu i nie daj sobie wmówić że to wywalczą.

 

Za błąd lekarski możesz oczywiście ścigać szpital, w tym przypadku dobra kancelaria może dużo zdziałać.

 

Klaudio, aplikanci przeciwko szpitalowi... :D daj spokój, to nie ta liga...

 

 

 

a tu mam taki cytat ze strony UFG

 

 

"

Zadania Funduszu

 

I.

 

Podstawowym zadaniem Funduszu jest zaspokajanie roszczeń z tytułu obowiązkowych ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych i rolników posiadających gospodarstwa rolne za szkody powstałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej:

1) na osobie, gdy szkoda została wyrządzo­na w okolicznościach uzasadniających od­powiedzialność cywilną posiadacza po­jazdu mechanicznego lub kierującego po­jazdem mechanicznym, a nie ustalono ich tożsamości;

2) w mieniu, w przypadku szkody, w której równocześnie u któregokolwiek uczestni­ka zdarzenia nastąpiła śmierć, naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdro­wia, trwający dłużej niż 14 dni, a szkoda została wyrządzona w okolicznościach uzasadniających odpowiedzialność cywil­ną posiadacza pojazdu mechanicznego lub kierującego pojazdem mechanicz­nym, a nie ustalono ich tożsamości. W przypadku szkody w pojeździe mecha­nicznym świadczenie Funduszu podlega zmniejszeniu o kwotę stanowiącą równo­wartość 300 euro, ustalaną przy zastoso­waniu kursu średniego ogłaszanego przez Narodowy Bank Polski obowiązującego w dniu ustalenia odszkodowania"

 

 

nie wynika z niego że za motocykl również może sie należeć odszkodowanie ??

 

nawet zdolny pan z PZU sie ze mną spierał że sie nie należy bo nie ma sprawcy. dopoki nie dałem mu nr tel do faceta z UFG ktory mu wyjasnił że może sie należeć.

 

Niestety PZU poza ogledzinami motocykla i uznaniu szkody calkowitej, zreszta za jakas zanizoną niz rynkowa sume i problematycznym wyslaniem dokumentów nie zrobiło nic żebym to odszkodowanie odzyskał , z NW też mi jeszcze reszty nie wypłacili

Edytowane przez motorbikepit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jezeli doznałeś poważnych obrażeń ciała to masz prawo domagać się równocześnie odszkodowania za mienie, jednak to nie wynika wprost z Twojego pierwszego postu.

Kluczową sprawą jest kiedy nastąpił wypadek (bo przepisy o UFG były nowelizowane i nie działają wstecz) i jakich doznałeś obrażeń.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jezeli doznałeś poważnych obrażeń ciała to masz prawo domagać się równocześnie odszkodowania za mienie, jednak to nie wynika wprost z Twojego pierwszego postu.

Kluczową sprawą jest kiedy nastąpił wypadek (bo przepisy o UFG były nowelizowane i nie działają wstecz) i jakich doznałeś obrażeń.

 

 

ponad rok temu, ale te przepisy z tego co patrzylem w tedy były takie same .

 

Obrażenia to złamanie nadgarstka, które było po wypadku leczone operacyjnie, potem po kilku miesiacach kolejna operacja, skutem w sumie taki ze nadal mam jeszcze sruby w rece i trwale mocne ograniczenie prawej reki , nadal jestem na świadczeniu rehabilitacyjnym .

Edytowane przez motorbikepit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...