Skocz do zawartości

Dom Dziecka Wąsy-Falbogi - Akcja


Florek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm

 

Twoja pogoda mówi że jedynie 11'go będzie jako taka pogoda a tak to sam deszcz ;p Ciekawe co z tego będzie ;p

te laleczka... nie truj dupy. ma być ładnie i koniec. jakby co to pożycze ci furę albo pojedziesz pksem.

będzie o.k. nie pękaj

a kierunki... odkręć. zresztą sam je odkręce w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błagam! nie zabierajmy tego ćwo.. ze sobą! co to za przykład dla dzieci

 

Zepnę razem motocykle w garażu i będziesz mnie prosił abym pojechał! Chyba że umiesz jeździć na jednym kole lub wręcz na trzech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam...

Dobrze że w porę się doczytałem iż ponownie organizowany jest wypad do D.D. w Wąsach-Falbogoch. W maju było skromne pod wzgledem ilości sprzętów, ale za to wybornie :wink:

Jeśli z takich grubych czarnych gradonośnych przeciwniczek jazdy na dwóch kółkach nie będzie się lało tak by na 10m przed moto było coś widać to niech się wali, niech się pali ja jestem :smile:

:crossy:

Edytowane przez Cze_Czen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kochani!

My jesteśmy już gotowi, zamki dmuchane ładnie czekają w przedpokoju, wata cukrowa się robi, maszyny do baniek mydlanych już zabańkowały cały dom, plan gry terenowej zrobiony... tak więc brakuje nam tylko was do pomocy.

Pogoda ma być dobra = nie ma przeciwwskazań abyście się nie pojawili:-)

 

Dzieciaki czekają już z niecierpliwością

 

p.s plisss nie spóźniajcie się za bardzo na miejsce spotkania:)

Edytowane przez Florkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie motopasterskie:

 

Widzimy się jutro 11 września o godzinie 10 na stacji w punkcie A

Mapka

Rozmawiałem z kumplem który wczoraj jechał przez Mińsk i mówi, że spokojnie można tamtędy przejechać.Nie będziemy wiec kombinować z trasą.

Postarajcie się być na czas!

 

Udało się załatwić mnóstwo rzeczy dla dzieciaków. Serdeczne dzięki dla wszystkich za pomoc!

 

Pogoda taka jaka była zamówiona, wczoraj tylko była dodatkowa prośba o przemycie dróg, żeby nam się dobrze jechało.

 

Na miejscu będzie grill, bigos, ciasteczka i napoje. Nie trzeba więc brać własnego prowiantu.

 

Polecam zabrać dodatkowy kask dla dzieciaków, gdyż zdarza się im upuścić :-)

 

kicek: Składaj sprzęta, nie ścigaj się już z 1000 i do zobaczenia na następnej akcji.

 

W razie czego 605135103.

 

Do zobaczenia jutro.

 

Florek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...