Skocz do zawartości

YAMAHA FAZER 1000


Bandzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bandziorku , jak opis moto zgadza sie ze stanem faktycznym tak samo jak opis tankbaga który mi ostatnio sprzedałeś to ja pogratuluje kupującemu świerzo nabytego szrota.

Tym co nie kumają, kupiłem od tego małego wacka tankbag 22L , do którego wchodzi kilkanascie browców w puszce (max 10L), do tego niekompletny , bo bez grónej części ;] . JAk sie próbowałem do niego dodzwonić to gostek nie odbierał . Dopiero po motywującym sms-ie oddzwonił z prędkością światła , tłumacząc sie że jeździł .O zwrocie nie było mowy.

Jak ktoś chce więcj szczegółów to zaprszam na PW.

 

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym co nie kumają, kupiłem od tego małego wacka tankbag 22L

Zgadza się, janosikkk kupił półtora roku temu tankbag od mojej ex, który ja ogłosiłem. Dostał wymiary przed zakupem, ale nie był zadowolony; suma sumarum odkupił go mój znajomy.

Jeśli kogoś szukającego w tym dziale motocykla, interesują szczegóły i pełna obelg korespondencja z tym osobnikiem, zapraszam na PW.

Tymczasem proszę o nie zaśmiecanie tego tematu.

 

YAMAHA FAZER 1000 cena z oryginalnym wydechem do negocjacji !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, janosikkk kupił półtora roku temu tankbag od mojej ex, który ja ogłosiłem. Dostał wymiary przed zakupem, ale nie był zadowolony; suma sumarum odkupił go mój znajomy.

Jeśli kogoś szukającego w tym dziale motocykla, interesują szczegóły i pełna obelg korespondencja z tym osobnikiem, zapraszam na PW.

Tymczasem proszę o nie zaśmiecanie tego tematu.

To dziwne , gdyż posiadam ten tankbag do dziś , a znajomym zapewne był szramer , który ,po stwierdzeniu żebym nie beczał i "na otarcie łez " (ja pie**ole... , jak ktoś chce to sobie temat o tankbagu znajdzie) zadeklarował sie że odkupi plecak . Zapytałem , ile za niego daje , na to szramer zapytał , ile ja za niego chce , na to ja: 80zeta (tyle ile dałem za ten pseudotankbag) + wysyłka do hameryki 56zeta . Od tamtej pory cisza ,żadnej polemiki , a dziś sie dowiaduje że ja go sprzedałem twojemu znajomemu , Bandziorku. Widac że za wielką kałużą polak też pozostaje tylko polakiem ku*wa , chocby chodziło o całe 40 baksów .

Już od jednego wieśniaka z hjuston kupiłem cebre , jak mam hujowy dzień (lub taką wolę) to za jego rodzinny polski płot wypierdalam wszystkie śmieci jakie mam pod ręką .

Wiesz Bandzior , co jest najbardziej teraz dla mnie wkurwiające ? Fakt ze taki wacek jak ty , leczy sie m.in. na mój koszt , bo ja płace ,ku*wa, podatki , a ty sie rozpierdalasz w wolnej chwili w sporcie który powinien byc nieobjęty spolecznym ubezpieczeniem.

To tyle w tym temacie , a jeżeli , drogi czytelniku , jeszce nie miałes okazji zostac wyjebanym mniej lub bardziej , mozesz sie przekonac o tym , jak wygląda rozmowa w trakcie i na gorąco, w temiacie o sprzedażyużywki

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...