Skocz do zawartości

4 Września 2010


sdaniels
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...może dla połowy starczyło :lapad: , ale przecież nie o to głównie chodzi, ważne że czasami są takie okazje żeby się spotkać w większym gronie. Na następną taką imprezę niech Młody liczy litra na motocykl, to może nie będzie przypału ;)

 

 

chyba litra na XX :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: flaszek zabrakło, ale potem była całkiem fajna nocna wycieczka :notworthy:

 

Brrrr :icon_twisted: powiało jesiennym chłodem .

Chyba nigdy nie było tak fatalnej organizacji parady :rolleyes: a bywały równie liczne lub większe .

Miło było się spotkać :buttrock: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...może dla połowy starczyło :lapad: , ale przecież nie o to głównie chodzi, ważne że czasami są takie okazje żeby się spotkać w większym gronie. Na następną taką imprezę niech Młody liczy litra na motocykl, to może nie będzie przypału ;)

 

 

najważniejsze że daniel miał dużo maszyn, będzie miał fajną pamiątkę. chętnie przejadę się jeszcze na taką imprezkę. pzdr wszystkich obecnych :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie koniec. :flesje:

Faktycznie zabrakło wódeczki ponieważ bardzo pozytywnie mnie zaskoczyliście. :clap: :clap: :clap:

Sam towarzyszyłem w kilku eskortach i było nas maks. 15 więc przygotowałem się z zapasem na 25 moto.

Jak was wszystkich zobaczyliśmy pod kościołem to mi szczęka opadła. Ten widok robił wrażenie. :notworthy:

Młoda zachwycona. :icon_eek: Już wie kto w związku będzie rządził :buttrock:

 

Teraz plan jest taki. Mam namiar tel. na przedstawicieli dwóch grup dla których zabrakło wódeczki w jednej 10 w drugiej 8 moto. Na ich ręce przekażę brakujący alkohol.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...