Skocz do zawartości

Mój drugi motocykl.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Niedawno pozbyłem się swojej wymęczonej nindzi. Szukam czegoś nowego. Kasy mam mało, bo około 8 tyś. Szukam czegoś sportowego, sportowo-szosowego. Podoba mi się YZF1000 THUNDERACE: http://allegro.pl/item1160670798_yamaha_yz...29_zx9_gsx.html egz. po prostu wyje*** w kosmos. Szukam czegoś w ten deseń.

Co polecacie? Zależy mi na bezawaryjności. Mam 185cm wzrostu i 80kg wagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, też myślałem, że 600ccm będzie chyba najlepszym rozwiązaniem. YZF była podana jako przykład ( wygląd ) : )

 

Ciekawą propozycją jest też Suzuki RF 600. Co o niej myślicie?

Edytowane przez Jakob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze jazde na motocyklu wysaczyles z mlekiem matki :bigrazz: Z 250 na litra sie pchasz, widac ze znasz swoje nieograniczone mozliwosci :biggrin:

Kup Sobie R6, GSXR6, ZXR6 i wowczas zobacz co potrafisz albo lepiej w jak glebokiej jested d...e i ile jazdy i szkolen przed toba.

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha Thundercat, mniejszy Thunderrace o poj 600ccm.

Kawasaki ZZR600 i ZXR600. Pierwszy bardziej turystyczny/szosowy a drugi to już sport.

Suzuki RF600 możesz zapytać użytkownika Qurim o ten motocykl bo przez jakiś czas go męczył. Moc 100KM najczęstsza usterka to rozwalony drugi bieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się nad R6. Ja kupiłem R6 bo mi się podobała. Łatwo się prowadzi, od 10000obr/min jedzie jak szalona, ogólni fajny motocykl.

 

P.S. Wygody na niej nie zaznasz

 

....

Edytowane przez KAROLSKI

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał VFR 750 za 8 koła wyrwiesz fajną sztukę lub nieco gorszą VFR 800, i pewnie będzie Ci lepiej służyć niż ten pięciobiegowy yzf 1000. A jak chcesz bardziej hard to CBR 900 a może poprostu jakies F3 600 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał VFR 750 za 8 koła wyrwiesz fajną sztukę lub nieco gorszą VFR 800, i pewnie będzie Ci lepiej służyć niż ten pięciobiegowy yzf 1000. A jak chcesz bardziej hard to CBR 900 a może poprostu jakies F3 600 :)

800 gorsza od 750? w sumie coś w tym jest :biggrin: F3 lepiej będzie okiełznać chyba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...