Skocz do zawartości

Parada ślubna Daniela i Ewelinki


franklin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy :)

 

chcielibyśmy zaprosić chętnych na paradę motocyklową z okazji naszego ślubu :)

Planujemy zorganizować to w następujący sposób:

ślub jest w Lublinie w kościele przy ul. Gospodarczej o 15, więc wstępnie około 14:00 wyjeżdamy z Lubartowa - przynajmniej ja(na moto) i kilku zmotocyklowanych, którzy się już zadeklarowali, np. Hajo, czy Koloztrz. Ślub zakończy się około 15:40, następnie krótka przejażdżka po Lublinie, powrót do Lubartowa, planowo będziemy około 16:40 na Lotosie i następnie przez miasto do Skrobowa na wesele.

Jeżeli komuś nie chce się czekać podczas ślubu to zapraszamy o 15:40 od razu pod kościół.

Dla uczestników parady przewidziane miłe upominki :flesje:

W razie pytań, bądź wątpliwości proszę o PW.

 

P.S. Jakby ktoś nie kojarzył, wcześniej czerwono-biały Thundercat, teraz czerwony Bandit

Edytowane przez franklin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie moi drodzy!

 

Faktycznie, zawadził brak informacji.

Zdawaliśmy sobie sprawę, że nie wiele osób może wytrzymać sterczenie w kościele w pełnym rynsztunku, dlatego plan był taki, żebyście przyjechali już po mszy. Ja też dałem ciała bo wyłączyłem telefon, zamiast wyłączyć dźwięk i przyznam, że czuje się winny temu zamieszaniu.

 

A reszta to długa historia... Może Pan Młody napisze coś więcej.

Edytowane przez Hajo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

i na początek dodam, że zapomniałem włączyć telefon po mszy po tym całym zamieszaniu... a stało się tak, że mieliśmy drobną stłuczkę... na spółdzielczości pracy koleś z lewego pasa chciał skręcić na shell i tak się złożyło, że my jechaliśmy prawym pasem... nic się nam nie stało, poza tym, że byliśmy zajebiście wku**wieni :banghead:

przez tego typa posypała się parada, bo czekaliśmy prawie godzinę na policję, potem policja przez drugą godzinę wypisywała notatkę... spóźniliśmy się prawie trzy godziny do sali weselnej...

 

 

Nie pozostaje mi nic więcej jak po prostu podziękować wszystkim, którzy czekali, a wiem, że dużo osób było i przeprosić za brak komunikacji i niestety, ale zmarnowanie Waszego czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]nic się nam nie stało, poza tym, że byliśmy zajebiście wku**wieni :banghead:

przez tego typa posypała się parada, bo czekaliśmy prawie godzinę na policję, potem policja przez drugą godzinę wypisywała notatkę... spóźniliśmy się prawie trzy godziny do sali weselnej...[...]

 

Zajefajnie :clap: ...przynajmniej bedziecie mieli co wspominac... niektorzy musza placic za parade slubna, a Wy TAKIE atrakcje mieliscie "za friko" :biggrin:

 

BTW: "Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia" :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...