Skocz do zawartości

Szosowo-Turystyczny do 7000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym pomyślał o XJ900 - niezawodne, dostepne, tanie części a ma moc i kardana.

BMW to i może dobry pomysł, ale na moto sie jeździ (tak wnioskuję z twoich posów) a nie się na niego patrzy. Za te same pieniądze będziesz miał XJtę młodszą i w o wiele lepszym stanie.

Albo xjtę za 5k zeta, a 2kzeta przeznacz na dobre ciuchy i kask - to jest BARDZO CZĘSTO ważniejsze dlal komfortu jazdy niż motocykl....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy przy takim zestawie kufrów jak na tym zdjęciu

 

http://otomoto.pl/yamaha-xj-6-diversion-M1940791.html

 

Istnieje możliwość podróżowanie we dwójkę?

 

Nie miałem nigdy do czynienia z tym motocyklem, po zdjęciach nie wygląda na to żeby było miejsce na pasażera, jednak może się mylę.

 

Drugie pytanie. Szukać Yamahy XJ600 czy 900 ? Z tego co widzę są różne modele np XJ600s . Co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już widzę, jak stary litrowy sport za dwie pensje jest niezawodny, oferuje niskie koszty utrzymania... pomijając jazdy po mieście uwieszonym na nadgarstkach. świetna rada

Niestety ale tutaj dosc mocno sie mylisz...no i niezle zarabiasz ;)

 

P.S

Miales okazje sie przejechac ktoryms z wyzej wymienionych? Lub miales okazje posiedziec/"przymierzyć sie" ??

 

Powiedzcie mi czy przy takim zestawie kufrów jak na tym zdjęciu

 

http://otomoto.pl/yamaha-xj-6-diversion-M1940791.html

 

Istnieje możliwość podróżowanie we dwójkę?

 

Nie miałem nigdy do czynienia z tym motocyklem, po zdjęciach nie wygląda na to żeby było miejsce na pasażera, jednak może się mylę.

 

Drugie pytanie. Szukać Yamahy XJ600 czy 900 ? Z tego co widzę są różne modele np XJ600s . Co to oznacza?

Z zapakowanymi kuframi i dwiema osobami bedzie ciezko w trasie, a i jedna tarcza z przodu nie za bardzo bedzie dawala sobie rade.

Jesli myslisz o turystyce w 2 osoby z kuferkami to szukaj XJ900.

Edytowane przez ivan161
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mógł bym obie doradzić to poszukaj SUZUKI BANDIT opinie są różne ale jezeli kupisz dobrze nie skatowaną to pojeździsz długo na trasie i mieście tylko starsze wersje miały tylko chłodnice oleju i uwazaj przy zakupie na naciag lancucha i stan innych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj przymierzyć się do Yamahy XJ 900 jak doradzaliście. Świetny motocykl. Bardzo mi się podoba także chyba dokonałem wyboru. Dziękuję za uwagi.

 

Mam do Was dodatkowe pytanie, że tak powiem poza konkursem. Znajomy chce kupić motocykl. Na początek. Nie dawno zdał prawo jazdy. Jego ograniczenia finansowe to niestety 2000 - 2500 zł (najlepiej do tej pierwszej opcji). Jest w stanie kupić jakiś motocykl, który będzie mu się sprawował dość dobrze? Jego maksymalna długość trasy za jednym razem to około 200 km, dalej się nie porusza.

 

Nie ma jakichś specjalnych upodobań co do rodzaju, bo tak czy inaczej za dużego wyboru nie ma.

 

Proszę o jakieś rady. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...