Skocz do zawartości

Silnik Kawasaki VN 750-szukam części


kawu8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.A jednocześnie poszukuję pomocy!!!Sezon w pełni a w moim VN 750 padło "serducho".Tylny cylinder padł.Poszukuję kupić głowicę kompletną -ewentualnie bez wałków .tłok nominał.oraz cylinder.Wyjąłem go już z ramy i w garażu zdjąłem pokrywę zaworów-porażka,dźwigienki spadły,zawory pokrzywione.tłok potrzaskany jak zaświeciłem latarką po wykręceniu pogruchotanych świec-jednym słowem po prostu gnój! :banghead: !zawiozłem do mechanika.Ale już poszukuję części -jakieś namiary.POMUżcie-będę wdzięczny. Pzdr.z Pomorza:buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.larson.com.pl/

 

ZAMÓWIENIE/DOSTAWA

Je¿eli zdecydowali siê Pañstwo na zakup naszego produktu, prosimy o kontakt telefoniczny , mailowy lub poprzez

komunikator GG.

W celu ustalenia najdogodniejszej formy realizacji zamówienia bêdziemy siê z Pañstwem kontaktowaæ w mo¿liwie

najszybszym czasie.

Prowadzimy równie¿ sprzeda¿ czê¶ci i akcesoriów do skuterów, motocykli i quadów oraz naprawy pojazdów nowych i

u¿ywanych nie zakupionych w naszym salonie.

KONTAKT

Larson

ul.Janowska 60

21-500 Bia³a Podlaska

tel: 501 110 109 ; 606 661 808

nr GG 10304785

Email : [email protected]

 

I tutaj

http://kawasaki-czesci.motolagow.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dzięki za odpowiedź.Po prostu zamierzam kupić części które opisałem z pewnych rąk z zapewnieniem że są 100% OK..Mam obawy że jak kupię z allegro(na zdjęciu wszystko ładnie wygląda)może nie spełniać moich oczekiwań.Chcę naprawić mojego Vulkana i dalej nim się cieszyć ponieważ nie zamierzam go sprzedawać.Pozdrawiam VN-owców i wszystkich miłośników jednośladów i z góry dzięki za pomoc.Na pewno sprawdzę wszystkie linki lub podane nr tel. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...