Skocz do zawartości

nowe kaski najlepszych firm 30% a nawet 40% taniej!!!


_fryta_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jak w temacie jest ktoś zainteresowany?? firmy jakie będę posiadał do tygodnia lub dwóch: Schuberth, Shoei, Nexo, Nolan, Hjc, Shark, Craft, Uvex, Scorpion, Nzi, Marushin

przykładowa cena kasku SHOEI XR 1100 HARDON TC-6 to 1500zł lub kask UVEX ONYX CARBON za 1400zł oczywiście wszystkie kaski są nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wymienienie firm i stwierdzenie, że "będziesz miał" to troszkę za mało, żeby stwierdzić czy ktoś będzie zainteresowany :P Będziesz miał konkrety, modele, kolory, rozmiary i ceny, to można coś powiedzieć.

 

Ja jestem za to zainteresowana skąd i czemu tak tanio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wymienienie firm i stwierdzenie, że "będziesz miał" to troszkę za mało, żeby stwierdzić czy ktoś będzie zainteresowany :P Będziesz miał konkrety, modele, kolory, rozmiary i ceny, to można coś powiedzieć.

 

Ja jestem za to zainteresowana skąd i czemu tak tanio?

 

przepraszam że się wtrącam , ale koleś podał przykladowe ceny a pytanie skąd i czemu trochę mi brzydko pachnie konkurencją .....mamy wolny rynek w k :biggrin: ońcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam że się wtrącam , ale koleś podał przykladowe ceny a pytanie skąd i czemu trochę mi brzydko pachnie konkurencją .....mamy wolny rynek w k :biggrin: ońcu

Przykładowe ceny, przykładowe dwa modele, a firm od grooooma. A każda firma ma od grooooma modeli :P

 

I nie konkurencją, a podejrzliwością ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z magazynu mam możliwość kupienia po cenie hurtowej.. a podałem dwa kaski przykładowe, których ceny w sklepie są wysokie a u mnie nie:) chcę się dowiedzieć na forum jakiej firmy najlepiej kupić kaski i jakie modele, po prostu co mi będzie schodzić. kaski wystawie na allegro, jak będziecie zainteresowani..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym tygodniu zamawiam, na razie myślę te dwa kaski co wymieniłem, ponieważ myślę, że jak tak tanio je wystawię to chętny się znajdzie?? jak będą się sprzedawać to i tańsze wystawię. jak Pani myśli będą chętni?? oczywiście bez kombinowania z mojej strony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani

:icon_eek:

 

Na "rynku" to ja się absolutnie nie znam, ale mogę poradzić jedno - poszperaj po allegro, w aukcjach trwających i zakończonych, zobacz co się sprzedaje, w jakich cenach i w jakiej ilości. Zobaczysz co i za ile ludzie chcą kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie Aśka powiem ci, że szukałem już na allegro i ceny są wysokie za Shoei XR 1100 chcą 2150 zł a ja mogę wystawić za 1500 lub nawet mniej i się zastanawiam czy się sprzeda, ludzie kupują tańsze kaski.. napisałem na forum z myślą, że zainteresowani napiszą jakieś modele, któe by ich interesowały a ja mógłbym wystawić wtedy taki kask..

 

A wizjery do xr1000 będziesz miał?

na razie tylko kaski a później inne rzeczy(kurtki, kombinezony, rękawice, itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej !

to ja bym na priva czy jakos poprosil ceny za nolana N43 bialego lub srebrnego, schuberta J1 i multiteca szoja :)

poprosze

 

albo link do Twoich aukcji na alledrogo , to sobie znajde

 

pozdrawiam

Edytowane przez zibiano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...