Skocz do zawartości

Parada


Masza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy na

PARADĘ ŚLUBNĄ

PAVSONA I MARYSI
(cbr1000f) (shadow600)


Zbiórka 8.08 (niedziela) o godz 14 pod klubem Kazik przy ul.Nadbystrzyckiej. Następnie krótki przejazd przez miasto do kościoła na ul Jana Pawła II.
Po mszy św. odprowadzimy państwa młodych do zajazdu „Pod Kasztanami” na ul. Zemborzycką.


13.08 jeżeli pogoda pozwoli) organizujemy beczkę w podzience za przybycie na paradę, nad jeziorem Miejskim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:clap: Witam i jeszcze raz składamy z Asia i Synem Mackiem życzenia i kilka fotek Asi z Wspaniałej Parady Ś

Ślubnej " Maszy i Pawsona" :flesje:

 

.......Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno, Odtąd jedno, chociaż nadal dwoje. Wszystkiego najlepszego...

LINK Picaso:

http://picasaweb.google.pl/czesioLsm/Parad...aIMarysi082010#

Edytowane przez CZESIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robciu a tylko spróbuj się nie pojawić!!!

 

Po powrocie z Baltowa, szybki przysznic i musialem szybko mknac przez miasto ile sil w GS'ie, aby zdazyc :biggrin:

 

A zdazylem w ostatniej chwili :cool:

 

Gratulujemy raz jeszcze i cieszymy sie razem z Wami. Marysia w sukni wygladala pieknie :lalag:

 

Kilka fotek ode mnie --> TUTAJ .

 

R. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako Pan młody albo jako mąż.

 

 

Panie i Panowie po prostu brak słów żeby Wam podziękować za to co dzieki Wam przeżyliśmy. Takiej parady to chyba jeszcze w naszym mieście nie było:)

 

Dzięki naprawde ogromne za przybycie palenie gumy jazde na gumie czy to przedniej czy to tylnej:) i za cały ten hałas:)

 

Tak jak mówiłem na paradzie beczka odbędzie się 13go w pt nad jeziorem miejskim. Jadła i napitku nie zabrakie. Serdecznie zapraszamy wszystkich ktorzy nam towarzyszyli w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka parada to marzenie każdego motocyklisty i motocyklistki który marzy o ślubie :P

Powodzenia na nowej drodze życia i do zobaczenia nad jeziorem.

P.S ja przyjadę dopiero około 20-21 lub w sobotę z samego rana,,, praca...

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani!

Strasznie Wam dziekuję za tą wspaniałą paradę. Tak jak napisał mój MĄŻ - brak słów. Całe życie marzyłam o takim podjeździe pod kościół i sie udało:))) :clap:

Jak siedziałam w tym koszu, to aż mi zawory w oczach nie wytrzymały ze wzruszenia - myślałam, że będę twarda.

Do zobaczenia na beczce

 

DZIĘKUJEMY!!!! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...