Skocz do zawartości

Zestaw naprawczy kranika suzuki gs500e 1990r


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć człowieki.

Mam kurka mały a zarazem spory problem a mianowicie prawdopodobnie padła mi membrana w kraniku od mokego gs500e rocznik 1990 i szukam po katalogach i sklepach i nie widzę żeby ktoś taki zestaw naprawczy sprzedawał a cały kranik to koszt ponad 200pln niestety a kasy brak.

Jak ktoś może niech pomoże :buttrock:

Edytowane przez balcerowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw ten co znalazłeś to do gs-a z 1979 roku całkiem inny niż mój(mam membranę okrągłą) a membrana to do gaźnika a nie do kranika ale dzięki za fatygę

Edytowane przez balcerowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem :banghead:

 

Faktycznie, jest problem, do wszystkiego można znaleźć zestawy naprawcze tylko nie do starego poczciwego gieesa :banghead:

 

Chyba zostaje kupić cały kranik.

 

http://www.larsson.pl/index.php?c=r&no=MzQ...OA==&bid=109852

 

 

 

 

 

Chyba, że coś będzie pasowało.

 

http://moto.allegro.pl/listing.php/search?...1&change_view=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nowy kranik mnie nie stać ale wynalazłem coś takiego

http://www.larsson.pl/index.php?c=r&no=MzQ...prawczy+kranika

tyle że jest to zestaw do hondy ale bardzo to bardzo podobny do bebechów mojego tyle że to tylko zdjęcie niestety

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś bardzo chciał to mam gdzieś kranik do GS500E. Nie wiem czy sprawny, rzucę okiem na niego na dniach. Dogadamy się jakoś.

 

To ma być "zewnętrzny" kranik, mocowany pod belką ramy z boku? Miałem w `94 taki, nie wiem jak `90 mają.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś bardzo chciał to mam gdzieś kranik do GS500E. Nie wiem czy sprawny, rzucę okiem na niego na dniach. Dogadamy się jakoś.

 

To ma być "zewnętrzny" kranik, mocowany pod belką ramy z boku? Miałem w `94 taki, nie wiem jak `90 mają.

Dzięki za ofertę ale kranik jako tako mam sprawny i szczelny tylko potrzeby mi ten kawałek gumy niestety zwany ładnie membrana.

Kranik zewnętrzny przykręcany do ramy tyle że może być różnica w połączeniach węży paliwa.

Co za świat ućwa żeby nie można było dostać takiego prostego barachła :evil: ,no ale czekam na dalszą pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...