Skocz do zawartości

Jak rok Hondy Cr 250


Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim ;)

mam pytanko, w ktorym roku wychodziły Hondy Cr 250 jezeli ma kopniak po lewej stronie a zębatkę po prawej, nie ma tarcz, jest ciecza chłodzona, plastki napewno ma z nowszego modelu, mam zamiar taka kupic, a sprzedający twierdzi ze to jest 1993rok ale mi sie cos w to wirzyc nie chce . Szukałem przez wójka google ale nic ciekawego mi nie powiedział :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego bedzie to rocznik maxymalnie 82-83, w 84 juz miały poludzku kopniak po prawej i zebatke po lewej:)

 

wiec sprzedawcy sie daty o 10 lat pokićkały..

 

przy okazji, ile takie cack oz tego roku kosztuje, nie sadze zeby warto było kupowac tak stara maszynke, lepiej juz szukaj czegos z lat 90`

cena pewnie podobna jak tej z 82 hehe, no chyba ze za 1000zł ją kupujesz no to inna sprawa...pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to szmaciarz, ale i tak nie jest zle bo nawet w dobrym stanie jest, kupuje ją dokładnie za 1250zł, pewnie te 50zł uda sie stargowac, biore ja do wyszalenia sie po polach, rocznik mnie nie przeraza az tak no ale fakt się liczy ze koles nie zle polecial z tym rocznikiem, podany rocznik to pewnie rok plastikow, bo ma od nowszej , nawet ladnie sie prezetuje. Dzięki za info, jak już zrobie biznesa, to wrzuce jakies fotki powiecie mi czy warto było ;) Ale za tą cenę to i tak warto bo za mz "crossa" sobie wiecej cenią hehe ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez prawda ale z kolei w jakim stanie bedzie ten Dr czy Xl, równie zastanawiającym jak ta Honda:)

 

za ten 1200 to mozna sie pokusić jeszcze, ale wybadaj na ile sie da czy nic tam sie złego nie dzieje z silnikiem albo skrzynią, żebyś troche polatał nią sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, to w sumie jest drugie moto, bo mam Dr 600 ale chce cos takiego leciutkiego z niezłym kopytem no i Cr-ka spełnia moje oczekiwania. Jest troche do podpicowania ale tragedi nie ma, jedyne co mnie smuci to to ,że nie ma iskry, ale juz doszedłem dlaczego( spalony jest przełącznik od gaszenia) reszta silnika jest okej, mam papierki na wymiane tłoka, szlif nowe sprzęgło, czyli sie opłacało, sezon powinna przelatac w tygodniu napisze jak to lata, no i wrzuce jakies fotki ;) A ile takie cacko pali, wiem że duzo ale tak na zbiorniku 7 litrowym ile pośmigam ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...