Skocz do zawartości

Muli przy odkreconej przepustnicy na max


niagara
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Problem polega na tym ze przy odkreceniu maksymalnie manetki gazu podczas jazdy zaczyna go mulic i gasnie (chyba ze odpuszcze troche wtedy wszystko ok). Regulowalem iglice ale to nic nie daje. Macie jakies pomysly? Dodam ze na luzie takie zjawisko nie wystepuje. Nie korzystam z dozownika i nie mam linki obrotomierza (co byscie miele takie pytania). Pozdrawiam

Edytowane przez niagara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Problem polega na tym ze przy odkreceniu maksymalnie manetki gazu podczas jazdy zaczyna go mulic i gasnie (chyba ze odpuszcze troche wtedy wszystko ok). Regulowalem iglice ale to nic nie daje. Macie jakies pomysly? Dodam ze na luzie takie zjawisko nie wystepuje. Nie korzystam z dozownika i nie mam linki obrotomierza (co byscie miele takie pytania). Pozdrawiam

Kolor świecy? Dysze w gaźniku odpowiednich rozmiarów?

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor świecy? Dysze w gaźniku odpowiednich rozmiarów?

zaraz pojde do garazu grzebac, popatrze na swiece. a co do dysz to jakie powinny byc? moze jeszcze jakies sugestie co moglo by byc nie tak? a jeszcze jedno jaka przerwa na swiecy i jaki kolor powinna miec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysza główna: 110

Śruba mieszanki podstawowej: 1 [obr.]

Poziom pływaka: 13,5 [mm]

 

Jak już rozkręcisz to wyczyść gaźnik po czym go ustaw tak jak napisałem. Kolor świecy to kawa z mlekiem. Przerwa 0.6-0.7 mm

A i możesz wymienić świece na nową NGK BR9ES

Edytowane przez czarekmbx

www.zaplon.fora.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...