Skocz do zawartości

Adrenaline CRX


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jeździ ktoś w tych butkach. Warte ceny? Wiem że to nie jest nawet klasa średnia ale lepsze to niż adidaski. Chciałbym poznać opinię użytkowników tych butów.

 

http://moto.allegro.pl/item1116420719_buty...0zl_gdansk.html

 

a może lepiej byłoby rozejrzeć się za używkami SIDI, Alpinestars w tym przedziale cenowym?

2818.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je kupiłem za 300 i moim zdaniem się opłacało, za 369 bym nie kupił :P

Wcześniej jeździłem w Probiker Traveller ale te są o wiele lepsze, twardsze itp.

Jedyny minus dla mnie to brak regulacji obwodu cholewy, bo jest dla mnie za szeroka i noga lata(mam chudą nogę). Nie przeszkadza to w jeździe, ale podczas W boje się, że mogą sobie odlecieć.

A i jeszcze ten rzep przy suwaku nie dochodzi do końca w niektórych miejscach, i woda może wpadać, najbardziej jak jakiś tir obok w kałuże wjedzie :P ale jak ma się spodnie na butach to już problem znika ;)

Osobiście jakbym miał kupować jeszcze raz (za taką kase) to bym je kupił, ale następne moje buty to na pewno będą jakieś sidi, alpiny z regulacją cholewy.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli bardzo zalezy Ci na czasie to kup, nie powinienes miec z nimi problemu, kumpel jezdzil w takich sezon i nic zlego sie nie dxzialo. Ale to napewno nie to samo co w.w. marki jak masz czas to szukaj z "drugiej reki". Ja kiedys kupilem sidi za 480 bo okazaly sie za duze na kolesia, nawet nie drasniete podobno raz sie w nich przejechal wygladaly jak noweczki a dalem polowe kasy. Teraz kupilem Xpd "siodemki" AGS 2 za 900! no i co z tego ze nie maja gwarancji bo sklep rozwiazal umowe z dealerem....7 stowek w kieszeni:) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość el_szymono

Noszę się z zamiarem kupna tych butów, niestety nigdzie w okolicy ich nie znalazłem do przymierzenia i nie wiem czy nie będę ich musiał kupić w "ciemno" z sieci. Zastanawiam się nad rozmiarami 43 i 44 przy moim rozmiarze stopy ok. 27,5cm. Czy ktoś z Was ma któryś z tych rozmiarów i wie jak one wypadają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noszę się z zamiarem kupna tych butów, niestety nigdzie w okolicy ich nie znalazłem do przymierzenia i nie wiem czy nie będę ich musiał kupić w "ciemno" z sieci. Zastanawiam się nad rozmiarami 43 i 44 przy moim rozmiarze stopy ok. 27,5cm. Czy ktoś z Was ma któryś z tych rozmiarów i wie jak one wypadają?

 

kupując z netu w normalnych sklepach możesz zwrócić w przeciągu 10 dni bez podania przyczyny.

 

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość el_szymono

kupując z netu w normalnych sklepach możesz zwrócić w przeciągu 10 dni bez podania przyczyny.

 

Jasne, tym niemniej zanim kupie chciałbym zwiększyć swoje szanse na trafienie odpowiedniej wielkości za pierwszym razem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrazie czego możesz też sprawdzić tutaj ;] http://www.motocyklove.pl/

Ja tutaj zakupiłem probiker'y traveller'y i powiem szczerze że te buciki mi pasują idealnie

(dla stopy 29cm rozm. 45) - moja stopa... bucik dopasowany szybka dostawa i cena nie zbyt wygórowana ...polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...