Skocz do zawartości

Ostrów-kolejna zadyma


Merh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, ludzie - dajcie sobie na wstrzymanie!..

Chyba w żadnym innym dziale nie ma tylu wyścigów nie wiadomo, o co. Temat dotyczy imprezy w Ostrowie - tej najbliższej i daj Boże - wielu następnych;

Merhu - chwała Ci za to, żeś go rozpoczął; dla mnie (i przecież nie tylko dla mnie) wszystko jest absolutnie jasne i zrozumiałe, na dzień dzisiejszy dopisuję się obiema ręcyma, a szczegóły typu godzina wyjazdu, czy jadłospis na ostatnią sobotę lipca ustalimy, kiedy reszta ekipy się zdeklaruje na wyjazd. Przecież chyba właśnie po to jest FORUM DYSKUSYJNE - ten temat, to nie jest plakat, na którym ktoś ma napisać, że wyjazd do Ostrowa z ulicy Kapiszona 78 o godz. 10.22 rano. Ludzie maja internet, czytają, piszą - bliżej terminu imprezy przecież samo wyjdzie, czy jedziemy jedną grupą, czy kilkoma, kiedy, skąd... Mam tylko nadzieję, że te wyścigi nikogo nie zniechęciły do samej imprezy.

Człowieki - JADYMY!!! :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Edytowane przez aqrat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo jestem świeży ale takie wypady typu OSTRÓW LUBELSKI to strzał w 10. Można się zintegrować i nauczyć wszystkich imion.;]

Ale w Ostrowcu jest i dyskoteka i woda i lodziarnia i ogrodzenie i dziewczyny też są, czego chcieć więcej. Nie ma co rezygnować tylko działać i planować tak jak to robi Merhu.

Pzdr.

Moturzyści PLANUJMY kolejny wypad joł

Edytowane przez baily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo jestem świeży ale takie wypady typu Ostrowiec to strzał w 10. Można się zintegrować i nauczyć wszystkich imion.;]

Ale w Ostrowcu jest i dyskoteka i woda i lodziarnia i ogrodzenie i dziewczyny też są, czego chcieć więcej. Nie ma co rezygnować tylko działać i planować tak jak to robi Merhu.

Pzdr.

Moturzyści PLANUJMY kolejny wypad joł

 

To na początek polecam elementarz i naukę czytania.

Nikt w całym temacie nie pisał nic o żadnym Ostrowcu, a o Ostrowie Lubelskim,

tym z >>> tego odnośnika <<<

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na początek polecam elementarz i naukę czytania.

Nikt w całym temacie nie pisał nic o żadnym Ostrowcu, a o Ostrowie Lubelskim,

tym z >>> tego odnośnika <<<

Daj spokój Aftys ja też takiego babola strzeliłem w poprzednim temacie :icon_razz:

 

Też chce tam pojechać jeszcze raz w najbliższym czasie bo spodobał mi się klimat tego miejsca :icon_biggrin: ekipa wiadomo zawsze GIT :lalag: :flesje:

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]zaczyna mnie wk.....ć,nie używając wulgaryzmów. ROBCIU zbastuj trochę.

 

...masz prawo Arti do takiej opinii, ale na szczescie nie mam zamiaru bastowac. To jest forum, a nie jakis prywatny blog.

 

I juz nie prowokujcie mnie do OffTop'owania... wyrazilem swoja niezmienna opinie i znam Wasze, a jak ktos bedzie tworzyl po kilka watkow o tym samym, to i tak sie bede czepial :icon_razz:

 

Zycze udanej serii wyjazdow do Ostrowa Lub. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...