Skocz do zawartości

Ostrów-kolejna zadyma


Merh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co dowiedziałem sie na ostatnim spotkaniu,kolejne ma odbyć sie 24 lipca. w sobote. tak jak ostatnio. chętni? :cool: niech sie ktos skontaktuje z Gazdą co do organizacji parkietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co dowiedziałem [...] niech sie ktos skontaktuje [...]

 

Moze czesc z Was uzna, ze sie czepiam, ale... mozesz mi Merhu wyjasnic o co chodzi w tym watku?

 

Zakladasz nowy temat o jakiejs zadymie, podajesz prawdopodobnie niepewna date, zadnych konkretow, piszesz o jakims parkiecie, bzdury i ogolny haos :icon_eek:

 

Jezeli to ma byc nowa impreza to podaj miejsce, date, czyli konkrety; a jezeli to nawiazanie do spotkania w zeszly weekend, to po kiego zakladasz nowy watek? Albo jest przegiecie w jedna strone, albo w druga :banghead:

 

Jestes moderatorem tego dzialu, wytlumacz mi czy tutaj nie moze byc normalnie jak na innych sensownych forach? :icon_rolleyes:

 

 

Co do "zadymy": Pytasz czy beda chetni, moze beda... a ja pytam czy nie ma juz innych miejsc na spotkanie niz Ostrow? Czy teraz bedzie Ostrow regularnie co dwa tygodnie? :cool: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o h*j ci chodzi czlowieku?! nie podoba sie to nie czytaj i sie nie wypowiadaj. podam wiecej info,jak bede miał blizsze dane.kto chce to przyjedzie,jak zwykle zresztą. to nie jest impreza tylko spotkanie. mam ci podac cene biletu i atrakcje?! nie wkurwiaj już.. za duzo masz do powiedzenia w kazdym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o h*j ci chodzi czlowieku?![...]

 

...o balagan jaki tworzy moderator tego dzialu :bigrazz:

 

[...]nie podoba sie to nie czytaj i sie nie wypowiadaj. [...]

 

...chcialbys :bigrazz:

 

[...] nie wkurwiaj już.. za duzo masz do powiedzenia w kazdym temacie.

 

...nie podoba sie, to nie czytaj i sie nie wypowiadaj :bigrazz:

 

 

I proponuje wiecej dystansu do konstruktywnej krytyki :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze czesc z Was uzna, ze sie czepiam, ale... mozesz mi Merhu wyjasnic o co chodzi w tym watku?

Zanim włączyłem temat gdy widziałem sam tytuł już domyśliłem się o co chodzi bo z tym nie trudno.

 

Niestety mnie na 90% nie będzie bo kumpel zaprosił mnie na imprezę kawalerską już miesiąc temu tak więc 24-tego będę na półmetku :icon_razz:

 

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz czy beda chetni, moze beda... a ja pytam czy nie ma juz innych miejsc na spotkanie niz Ostrow? Czy teraz bedzie Ostrow regularnie co dwa tygodnie? :cool: :crossy:

 

To jeśli już ma być KONSTRUKTYWNIE, to może by zaproponować inne miejsce, termin?.. Bo z całym należnym szacunkiem - w tym przypadku ta krytyka taka nie za bardzo konstruktywna, trochę się chyba Robciu czepiasz kolegi Merha :icon_rolleyes:

Sorka - to moje skromne zdanie, a klepię tutaj, bo znam Was obu, jesteście zajebiaszczymi człowiekami i kurde - lepiej wypić sobie po sztuce piany, piątkę przybić i się tak nie ścigać na literki, bo i po co? Tylko atmosfera się deczko psuje w wątku dotyczącym chyba dość sympatycznej imprezy.

Może i ja tu się na szczyty ambicji nie wznoszę proponując tylko piany sztukę, ale w końcu Czesio mi nową ksywę nie bez powodu przybił :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] to może by zaproponować inne miejsce,[...]

 

Jestem za, w Ostrowie Lub. bylo swietnie, ale po co jezdzic tam co dwa tygodnie? :cool:

 

 

[...]trochę się chyba Robciu czepiasz kolegi Merha :icon_rolleyes: [...]

 

...absolutnie nie, lubie Merha, ale wkurza mnie taki haos w tym dziale. Sam uwazam, ze kazda impreza powinna miec swoj oddzielny watek, ale niech bedzie porzadek, jakis poziom wypowiedzi: konkretne info, data, itd. I wydawac by sie moglo, ze kazdy winien w swych wypowiedziach brac pod uwage pewne zasady forumowe, czy tez netykiete, a juz moderator zwlaszcza.

 

Ten dzial nie jest niczyja wlasnoscia, kazdy moze tu czytac i pisac... i kazdy moze miec uwagi co do caloksztaltu. Moje uwagi dotycza formy tego watku, ktora mi sie wyraznie nie spodobala... Szanowny Kolektyw moze sie ze mna zupelnie nie zgadzac - z pokora to uszanuje :notworthy:

 

Natomiast jezeli chodzi o "parkietowa zadyme"... jezeli bedzie to inne miejsce niz Ostrow Lub., to moja czepialska osoba postara sie przybyc :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałem uzywać wulgaryzmów,ale to jedyny wyraz ekspresji,jaki dotarł na moje pw w sprawie Roberta.piszę wiec w sumie nie tylko w swoim imieniu. widocznie niektorzy maja już dość "konstruktywnej krytyki". jesli ekipa ma inne plany-to wyjazd odwołany. koniec tematu - Aftys,zamknij lub usuń ;)

 

ps. nie moderuje tego działu

 

nie chciałem uzywać wulgaryzmów,ale to jedyny wyraz ekspresji,jaki dotarł na moje pw w sprawie Roberta.piszę wiec w sumie nie tylko w swoim imieniu. widocznie niektorzy maja już dość "konstruktywnej krytyki". jesli ekipa ma inne plany-to wyjazd odwołany. koniec tematu - Aftys,zamknij lub usuń ;)

 

ps. nie moderuje tego działu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merhu - nie świruj, niech nikt nic nie odwołuje! Ostatnio nie mogłem się zameldować i podobno jest czego żałować; tym razem istnieje całkiem realna szansa, że dałbym radę (no chyba, że mi się młody wykluje przed terminem :icon_biggrin: ) - nic tam nie odwoływać, obiecuję mniej zgonów, niż w Komarówce - tym razem lodówkę zapakuję bezalkoholowym :flesje: A miejscówa jest moim zdaniem jak najbardziej spoko - niedaleko, nad wodą, wszystko, co trzeba na miejscu... Oby człowieków tych adekwatnych nie zabrakło, to potencjał jest na kolejny udany weekend :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde z chęcią pojechałbym tam raz jeszcze bo nie widzę problemu w kilku krotnym odwiedzaniu fajnego miejsca :D no ale nie dam rady raczej...

P.S a co do nazwy tematy("...kolejna zadyma") to podejrzewam że została zaczerpnięta z historii o Bobku :D:P

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałem uzywać wulgaryzmów,[...]

 

...jednak uzyles :bigrazz:

 

[...] dotarł na moje pw w sprawie Roberta.piszę wiec w sumie nie tylko w swoim imieniu. [...]

 

...PW - bardzo przydatna funkcja, bardzo czesto jej uzywam. Jednakze zawsze pisze tylko w swoim imieniu... nie lubie byc sekretarzem kogos innego :bigrazz:

 

[...]widocznie niektorzy maja już dość "konstruktywnej krytyki"[...]

 

...cale szczescie tylko niektorzy :bigrazz:

 

[...]

ps. nie moderuje tego działu

 

...moje niedopatrzenie, jednak do meritum nic nie wnoszace :bigrazz:

 

[...] wyjazd odwołany. koniec tematu - Aftys,zamknij lub usuń ;)[...]

 

...widze, ze nagminnym sposobem zakanczania dyskusji jest zamykanie lub usuwanie tematu. Pewnie latwiej to zrobic niz wyciagac wnioski z dyskusji... :biggrin:

 

Postaram sie mniej czepiac... badz pozdrowiony Merhu :flesje:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...