Skocz do zawartości

Osiągi exc 200 yz 250 2T


Rekomendowane odpowiedzi

Nie są awaryjne, między EXC 125 a 200 nie będzie dużej różnicy. Jeżeli teraz masz DT to wyczynowa setka spokojnie ci wystarczy na sezon, bo przecież więcej i tak moto pewnie nie będziesz miał bo i tak sie znudzi, a na secie sporo się nauczysz.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze zależy jakie masz gabaryty

bo jak ja wsiądę na setę to jest.... jakby to powiedzieć, ostre rżnięcie drzewa piłą spalinową w środku lasu :icon_mrgreen:

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin1989 ja właśnie nie chce żeby mi się po sezonie znudziła...;/

Dlatego 125 niechce. Ty czemu wybrałeś 200 a nie 125?

Akurat się trafił gdy szukałem moto, gdyby sie trafiła 125 to pewnie bym ją kupił. W poprzednim poście nie chodziło mi o to że seta sie znudzi po sezonie ale o to że właściwie każde moto sie nudzi, z motocyklem sie nie żenisz na całe życie, zapytaj się ilu ludzi na tym forum ma moto dłużej niż 2 sezony.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mistrzem prostej nie jestem;p

Czteropak odpada bo za mało funduszy jak kiedyś pisałem.

Jednak wolałbym jakoś 200 niż 125.

Ale pomyśli sie jeszcze. Jak 200 będzie w miare blisko to kupie 200 niż 125.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli moge doczepić sie do tematu to mam pytanie. czy w yz 125/250 są jakieś słabe punkty? ma coś tendencje to spierniczenia się?

 

To zalezy czy moto kupujesz nowe czy używane. Jak nowe to jeśli zapewnisz odpowiedzni serwis i bedziesz sumiennie dbał to moto będzie Ci wiernie słuzyło , jeśli myślisz nad używanym to według mnie słabym punktem bedzie poprzedni właściciel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy czy moto kupujesz nowe czy używane. Jak nowe to jeśli zapewnisz odpowiedzni serwis i bedziesz sumiennie dbał to moto będzie Ci wiernie słuzyło , jeśli myślisz nad używanym to według mnie słabym punktem bedzie poprzedni właściciel ;)

 

nad używanym

tzn. crossa używananego odradzacie tak?

ze względu na eksploatacje to rozumiem z tym że nie każdy chyba z tych sprzetow wyciska 100%, jest jakaś część/części które są regułą jesli o yz chodzi tzn. standardowo najlepiej je wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odradza używanego crossa, tylko chodzi o to w jakim stanie kupisz to używane moto, bo może być miód malina, a moze być padaka totalna.

W YZ i to chyba każdej, wadą jest luzująca się dźwignia zmiany biegów. Na to sposobu chyba nie ma, po prostu trzeba ją co jakiś czas dokręcić i po kłopocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odradza używanego crossa, tylko chodzi o to w jakim stanie kupisz to używane moto, bo może być miód malina, a moze być padaka totalna.

W YZ i to chyba każdej, wadą jest luzująca się dźwignia zmiany biegów. Na to sposobu chyba nie ma, po prostu trzeba ją co jakiś czas dokręcić i po kłopocie ;)

Mi tam w ktmie wszystko sie odkreca :D Klej do gwintów, podkładki sprężynowe i co raz mniej do dokręcania mam :icon_mrgreen:

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odradza używanego crossa, tylko chodzi o to w jakim stanie kupisz to używane moto, bo może być miód malina, a moze być padaka totalna.

W YZ i to chyba każdej, wadą jest luzująca się dźwignia zmiany biegów. Na to sposobu chyba nie ma, po prostu trzeba ją co jakiś czas dokręcić i po kłopocie ;)

 

 

kurcze takie problemy to moge miec :)

 

po przesiadce z dt 125 nawet na yz 125 dużo większa moc nie chodzi mi tu o statystyki tylko o porównanie emocjonalne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie jestes "miszczem prostej" to setka Ci sie nie znudzi spokojnie. Jeżeli planujesz uzywać moto glównie do lasu to może warto by pomysleć nad jakis czteropakiem ? ??

 

p.s Marcin , ja mam swoja yamahe od października 07 ;p

dobra dobra banan niedawno chwaliłeś mi sie nową sztunią :biggrin:

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...