Skocz do zawartości

Ile palą wasze MZ?


Teddy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zalezy od nastroju:) . Delikatna lekka przejazdrzka bez zylowania to jakies 3.5 L. Jazda z plecakiem trasa/miasto 4 spokojnie tak do 90-100 ale i 5 spali .

 

NO i zalezy jakiego paiwa jej naleje bo czasem na tym samym gazie jade tyle a na innym paliwie mniej. Wkrecalem sobie w glowe takie fazy ze nie mozliwe aby paliwo tak bylo "przerabiane" i wine zawsze zganialem na mala zawartosc tlenu w powietrzu ;)

 

Ps. Kiedys jak zalalem na bylej cementowni w Barlinku to wciagnela z 6 litrów przy jezdzie tak do 100km/h ... a jak dymilaaa ojjeje :)) na skrzyzowaniach ludzie w puszkach szyby zamykali :D z grymasem na twarzach hehee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pisałem: U mnie to samo z tą różnicą że spala mi 8l i jeszcze się z tym nie uporałem. W piątek(może) jadę do Jacka (tego od tej słynnej 251 r www.251.prv.pl) na regulacje gaźnika i zapłonu bo już tego nie mogę znieść. Pozdro ART

 

A teraz przez długi weekend zrobilem koło 200 km i spalanie wychodzi ok 5 l a naprawdę jeżdżę ostro(gaz na maxa :D :lol: ) regulacje gaźnika zrobiłem sam (mój ojcic konkretnie) Zajebiste są mz-tki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pisałem: U mnie to samo z tą różnicą że spala mi 8l i jeszcze się z tym nie uporałem. W piątek(może) jadę do Jacka (tego od tej słynnej 251 r www.251.prv.pl) na regulacje gaźnika i zapłonu bo już tego nie mogę znieść. Pozdro ART

 

A teraz przez długi weekend zrobilem koło 200 km i spalanie wychodzi ok 5 l a naprawdę jeżdżę ostro(gaz na maxa :D :lol: ) regulacje gaźnika zrobiłem sam (mój ojcic konkretnie) Zajebiste są mz-tki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ile najwiecej? i ile najmniej udało wam się spalić na 100 km

nie zauwazylem wczesniej tego zdania , a więc :

najmniej - 2,59 - ukraina ( na najtanszym paliwie - 78 okt. )

najwiecej - 4,08 - łódź - jazda w wiekszosci po miescie.

 

ogolnie to jezdze bardzo spokojnie , inaczej cyfry byłyby inne.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Fakt, sposob jazdy bardzo wplywa na spalanko.

Mi MZtka ciagnela jakies 5 i ciut wiecej - ale wtedy jezdzilem jak popierdzielony - caly czas obroty 5 tys i wiecej, maxymalne przyspieszenia, na trasie 120 km'h :D.

 

Ostatnio jak pojechalem na Slowacje, to w kolumnie trzymalismy predkosc 65-70 km/h (bo prowadzil nas AWO Simson '59, ktory przy tej predkosci czul sie najlepiej).

Spalanie wyszlo mi rzedu 3,6/100 km :D.

Na razie to jest moj rekord.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...