Skocz do zawartości

Krym, albo Krym+Gruzja, albo Jordania, albo Portugalia-Maroko, albo Skandynawia


ASh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Szukam poważnych chętnych na jeden z powyższych kierunków. Termin do uzgodnienia 2-3 tygodnie w okresie od 16 lipca do 20 sierpnia lub od 14 września do 3 października. Tryb jazdy - 1/3 jazdy w tempie pozwalającym podziwiać widoki, 1/3 zwiedzania ciekawych miejsc, 1/3 byczenia. Inaczej mówiąc jazda sposobem na miły czas i poznanie świata a nie celem samym w sobie. Sprzęt dowolny ale ze wskazaniem na chopper/cruiser ze względu na styl jazdy. Jeśli jest już jakaś ekipa na jeden z ww. kierunków-terminów to proszę rozważyć przygarnięcie mnie :)

 

Pozdr.

A.

Edytowane przez ASh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

ja jade 5.08 a wracam 20.08 na krym trasa nieustalona :biggrin:

chcesz to mozesz sie podłaczyć

info o poprzednich moich wyjazdach powinny byc w tym dziale (z syrii jest na pewno)

Edytowane przez Joki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

ja jade 5.08 a wracam 20.08 na krym trasa nieustalona :biggrin:

chcesz to mozesz sie podłaczyć

info o poprzednich moich wyjazdach powinny byc w tym dziale (z syrii jest na pewno)

 

Hej. Super propozycja. Daj mi proszę namiary na siebie. Moj e-mail [email protected]

Pozdr

A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej Ash,trzeba było się wcześniej odezwać, właśnie wróciłem z małej wyprawy przez Rumunię( Trasa 7C i Constanta),Bułgarię i jej całe wybrzeże później na chwilkę Turcja i mały odpoczynek w Grecjii plus zwiedzanie wybrzeża od Aleksandropolis do Thesalonik,następnie ponownie Bułgaria i bieganie po górach( Vihren) i do domciu przez Serbię i Węgry.Polecam :bigrazz:

W sumie samotnie zrobiłem(6130km) a tak razem byłoby raźniej.

Możemy jeszcze pogadać o Portugalii i Maroko w późniejszym terminie,np przyszły rok,ponieważ w tym roku wolne będę miał dopiero w październiku. :wink:

Pozdrawiam :flesje:

Jacek (wspólne Bałkany i Albania 2007r) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...