Skocz do zawartości

Aprilia rs 50,co myslicie o tym plastiku?


Siwy_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety moja apka stoi i sie remontuje.Brakowalo jakis igielek w cylindzre czy cos tak,lozyska w skrzyni iegow itp.Po porostu bedzie w srodku nowa.

Jak tlok i cylinder bedzie po szlifie to bede musial ja docierac?Plus zregenerowany korbowod!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tlok i cylinder bedzie po szlifie to bede musial ja docierac?

Oczywiście

 

Kiedy bedziesz juz rozpoczynal docieranie nie zapomnij przypadkiem o zwiekszeniu ilosci mieszanki w paliwie. Zmien ustawienia dozownika tak by podawal wiecej oleju lub nalej bezposrednio do zrbiornika paliwa. To bardzo istotne zwalszacza przy tak obciazonym silniku (na oleju rowniez nie oszczedzaj).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wygląd OK, ale ścig o pojemności 50 cm3? to dziwna mieszanka. Kumpel miał GPR 50cm3. Wyglądać wyglądała ciekawie ale co do mocy i przyśpieszeń to rewelacyjna nie była jechałą najwyżej troche szybciej od skutera ale nie wiele. A z biegami musiał się chłopak nalatać i to dużo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdzilem przez jeden dzien kiedys RS-ka 50... nawet calkiem fajna zabawa, szczegolnie ze byl to moj pierwszy kontakt z biegami :D Ale ogolnie bardzo przyjazny motorek, mozena sie sporo nawet nauczyc. Tylko ze wtedy chyba bylem troszke za mlody i slaby na nia, bo mi sie przewrocila na postoju na sam koniec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie chlopie mylisz...

po pierwsze ucze sie jezdzic w tej pozie(nogi,rece itp)

po drugie nie zabije sie na tej 50 bo niema takiego kopa zeby mi uciekl spod tyłka

po trzecie przyzwyczjam sie do jezdzenia na motocyklach z biegami

 

Ps.Dlatego nie wzialem skutera bo niema zabawy z biegami i wiekszosc wyglada jak 50ccm a RS-ki niemaja wygladu 50ccm.

W skuterze brakowalo mi tej zabawy,tylko gaz do oporu i koniec...nuda!

 

pozdrawiam

norbert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Osobiscie RSka bardzo mi sie podoba (wyglad ok)

Ale troche przykro ze musisz robic remont. Pewnie miala juz

duzo nakulane km. (Ja kiedys chcialem kupic RSke - 95 rok, gosc chcial za nia 5500zl,

ale 40 000 km to troche za duzo przejechane jak na ta mloda 50ke) :? wiec to mnie zniechecilo.

Potem jak zwykle to bywa kasa zaczela topniec i kupilem Simsona i jestem z niego dumny. :buttrock:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...