Skocz do zawartości

Nowy Sprint ST 1050


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

lepszą lampę będzie można - o dokładniejszym chłodzeniu tyłka nie ma jednak mowy ;-) ...

 

Eee wg mnie nie jest z tym aż tak źle. Ostatnio zrobiłem dwie dłuższe trasy - każda po około 900km i za pierwszym razem temp. powietrza ok 33 stopnie, za drugim ok 28 stopni. Dopóki się jedzie nie jest źle. Jak się stanie to i tak człowiek cały upocony :):)

Jednak ja bym tego wydechu nie przenośnił tak jak to zrobili w GT.

Swoją drogą ciekawe czy jeśli wszedł do produkcji Sprint GT to do nowego ST już nie będzie stelaży pod kufry? Na zdjęciach ich nie ma.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee wg mnie nie jest z tym aż tak źle. Ostatnio zrobiłem dwie dłuższe trasy - każda po około 900km i za pierwszym razem temp. powietrza ok 33 stopnie, za drugim ok 28 stopni. Dopóki się jedzie nie jest źle. Jak się stanie to i tak człowiek cały upocony :):)

Jednak ja bym tego wydechu nie przenośnił tak jak to zrobili w GT.

Swoją drogą ciekawe czy jeśli wszedł do produkcji Sprint GT to do nowego ST już nie będzie stelaży pod kufry? Na zdjęciach ich nie ma.

 

Pozdr.

F.

 

Na zdjęciach chyba nigdy nie było stelaży, bo jest to wyposażenie dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach chyba nigdy nie było stelaży, bo jest to wyposażenie dodatkowe.

 

 

Możliwe, że masz rację. Chociaż czy to jest wyposażenie standardowe czy nie (nie tylko stelaż ale nawet kufry) to sam intermotors nie wie :):) Jak szukałem sprzęta w dwóch różnych salonach otrzymałem różne informacje. W pierwszym, że stelaż i kufry to standard, w drugim że nie - chociaż w tym drugim nie potrafili podać ceny :):)

Z drugiej strony nie kojarzę żebym widział w salonie ST bez stelaży.

Oczywiście są też takie rodzynki:

http://otomoto.pl/triumph-sprint-st-M1487171.html

i mały cytat: "Wyposażenie.

Tutaj Triumph Sprint ST naprawdę triumfuje, znajdziesz tu wszystko co możesz potrzebować. W ofercie podstawowej jest satelitarna nawigacja, podgrzewana kierownica i komfortowe gelowe siodło. Systemu blokowania kół podczas hamowania ABS tutaj nie ma nawet za dopłatą, ale jakoś specjalnie motocykl go nie potrzebuje"

Reklamują się niby jako autoryzowany dealer triumpha :):)

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://otomoto.pl/triumph-sprint-st-M1487171.html

i mały cytat: "Wyposażenie.

Tutaj Triumph Sprint ST naprawdę triumfuje, znajdziesz tu wszystko co możesz potrzebować. W ofercie podstawowej jest satelitarna nawigacja, podgrzewana kierownica i komfortowe gelowe siodło. Systemu blokowania kół podczas hamowania ABS tutaj nie ma nawet za dopłatą, ale jakoś specjalnie motocykl go nie potrzebuje"

 

Dobre, rzeczywiście wszystko w tym tekście jest na odwrót :banghead: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...