Skocz do zawartości

Turystyk na torze też może...


MDK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez kasku....nie pochwalam. Mały błąd, uderzenie w asfalt i możesz być warzywem do końca życia. Mój znajomy zginął gdy się przewrócił przy 20km/h...

 

Filmik git, fajny tor tam macie tylko jakiś taki szeroki. Electrą bym się tam zmieścił. :biggrin:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja kask powinien być. A co do toru jazdy to robiłem co mogłem, szczególnie w Lublinie, ciaśniej już nie dałem rady. Tarło co było, a wolniej jechać było szkoda hehe. Sporty szły pięknie po wewnętrznej i też bym tak chciał, ech może kiedyś... Dodam tylko, że pierwszy raz jeździłem po torze. Zabawa świetna, wiele uczy i polecam każdemu, nie ważne czym jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeroko jedzie, bo pozycja fatalna, wyczucia motocykla nie ma.

 

Pokaz filmik jak ty jeździsz i jakie masz wyczucie :D Bo z tego co czytam to ty jesteś "krytyk-teoretyk motocyklowy". Napisał kolega ze pierwszy raz na torze, z czasem dopracuje :)

Edytowane przez Gravis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Niedawno bylismy na szkoleniu w Centrum Szkolenia Policji - to co wyrabiaja instruktorzy na ciezkich motocyklach robi wrazenie.

Na kartingowym torze lepiej jest jezdzic stylem wlasnie policyjnym tzn kladziesz moto a sylwetka motocyklisty pozostaje w pionie lub nawet wychyla sie w kierunku przeciwnym niz zakret. Bez problemu pozwala to pozamykac opony. Co do szybkich lukow - te moto ma ograniczenia pochylenia ale nie znaczy to ze nie da sie szybko jechac winkla... jak to mowia instruktorzy - nie sztuka jest trzec kolanem - sztuka jest przejechac winkiel plynnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he co prawda to nie moja fotka ale .........

http://i493.photobucket.com/albums/rr291/s...2009/marzec.jpg

jak widać sprzęt nawet bardziej turystyczny niż twój :biggrin:

 

 

Ha Konrad!!! ten to umie zapie**alać na wszystkim i nie musi zwieszać sie z motocykla ani niczym trzeć o asfalt. :clap: :clap: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: taaa, ale widzę, że masz silna potrzebę krytykowania wszystkich aby podnieść sobie samoocenę...

Dokladnie po prostu pokaz co potrafisz bedziesz mogl sie czuc dumny ze wszytskich osmieszyles :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po grzyba ci spodnie i kurtafka, jak na dyńce nic nie masz. A do jazdy torowej to masz jeszcze jak stąd do ameryki - trenuj trenuj , może coś z tego wyjdzie, a tak moim zdaniem to za ciasno na tych gokardach i wcześniej zgruzujesz sprzęt niż osiągniesz conieco.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...