Skocz do zawartości

cbr600rr brak iskry


nerlst
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

reasumując: po włączeniu zapłonu pompa pracuje, rozrusznik kręci a iskry brak? Piszesz że pompa pracuje cały czas- to bez sensu bo sygnał do przekaźnika podaje ECU, więc albo przekaźnik się zawiesił albo coś jest grubszego:)

Jeśli brakuje "tylko" iskry to jest to albo uszkodzony moduł, używaj tego który jest napewno bez hiss, albo czujnik przechyłu, ale ten sprawdziłeś, albo właśnie impulsator lub oczywiście brak przejścia lub zwarcie gdziekolwiek w instalacji.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest przekaźnik odcinający, a nie doprowadzający prąd, więc to, że pompa chodzi cały czas jest normalne, bo komp nie daje jej sygnały, żeby chodzić przestała... przynajmniej tak wywnioskowałem ze schematu. Impulsator zmieniony, efektów brak. Na razie stoję w miejscu z tym motocyklem, czekam na moduł i kluczyki z jakiejś rozbitej CBR.

Edytowane przez nerlst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Koledzy ponawiam temat z tym że ja mam nieco inny problem. Moja Cbr 600 RR z 03r wg się nie odzywa. Była po szlifie pościągałem plastiki do malowania poskładałem a tu kwas ;/ . Czytając wasze posty sprawdzałem ten czujnik przechyłu i również nic. Czy podpięte lampy i kierunki mają jakis wpływ na palenie?

Kolejna sprawa siedząc na motocyklu po lewicy są 3 kostki, do jednej mam podpięty przekaźnik taki jak do świateł a 2 pozostałem mam wolne czy do nic powinno byc coś podpięte? czy one po prostu zostają tam luzem?? Proszę o pilna pomoc bo już nie wiem co jest grane ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...