Skocz do zawartości

gmol go marudy vz 800


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów.Proszę o poradę -do marudy zakupiłem gmole z tej firmy http://moto.allegro.pl/item1091502335_supe...spacerowki.html .No i miałem możliwość ich sprawdzenia.Przy prędkości ok 35 km babka wyjechała mi rowerkiem a że było po deszczu i dodatkowo bruk wyłożyłem się na lewą stroną.Gmol zgiął się jak zapałka -żadnej ochrony nogi i silnika,bez specjalnego wysiłku dał się odgiąć do pierwotnego polożenia.Dlatego chciałbym kupić inny -co sądzicie o tym z Kuźni Motocykolowej http://moto.allegro.pl/item1075314847_gmol..._mocowania.html wydaje mi się solidny lecz górne mocowanie także nie daje mi pewności na wytrzymałość przy upadku plusem jest to że w odróżnieniu od tych zakupionych gmol jest "jednoczęściowy" co zwieksza jego wytrzymałość .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukajka pomoże? w zasadzie dla samej konstrukcji czy producenta nie ma większego znaczenia dla jakiego motocykla je robi - spokojnie możesz przejrzeć wątki nie dotyczące stricte Twojego modelu

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukajka pomoże? w zasadzie dla samej konstrukcji czy producenta nie ma większego znaczenia dla jakiego motocykla je robi - spokojnie możesz przejrzeć wątki nie dotyczące stricte Twojego modelu

jsz

 

No cóż ,nim zdecydowałem sie zadać pytanie na forum przejrzałem w internecie sporo info. na ten temat niektóre stare i nie aktualne i nie znalazłem w sumie coś konkretnego.Dlatego chciałem uzyskać informacje które dotyczą ofert aktualnie prezentowanych w internecie.Może któryś z kolegów pomoże ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...