Skocz do zawartości

2-4 lipca Werbkowice


Cross_maX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie do wszystkich zainteresowanych tym tematem.

A mianowicie kto myśli o wybraniu się na tą imprezę zamiast na przykład do Komarówki?

Z tego co wiem w Komarówce P. jedynymi ciekawostkami mają być koncerty i niekończący się zapas chmiela, nie ma plakatu nie ma żadnego info oprócz gdybań i domyśleń. A w Werbkowicach za naprawdę małe pieniądze jest naprawdę ciekawie a po za tym to pierwszy zlot w tym miejscu ;] Za zaoszczędzoną na bilecie kasę można kupić dużo paliwa czy to dla motocykla czy dla siebie :D

A więc pozwolę sobie bardziej przybliżyć temat:

"I ZLOT MOTOCYKLOWY

WERBKOWICE 2010r.

 

Organizator:

Gminny Ośrodek Kultury – Werbkowice

Moto Rubież

Stowarzyszenie Motocyklistów Ziemi Hrubieszowskiej

 

Władze Zlotu

Komandor zlotu

V- ce Komandor

Sekretarz

Kierownik konkurencji

 

Miejscowość: WERBKOWICE

miejsc: park przy. GOKu

 

Program Zlotu

 

Piątek 2.07.2010

 

15:00 – zgłaszanie uczestników zlotu

19:00 – powitanie gości

20:00 – muzyka z cd wieczór integracyjny ognisko

21:00 – Koncerty kapel rockowej

24:00 – Zakończenie pierwszego dnia zlotu

 

Sobota 3.07.2010

 

08:30 – Pobudka

09:00 – śniadanko

10:00 – msza polowa poświęcenie motocykli

11:00 - Oficjalne otwarcie zlotu przez władze

Powiatu, Urzędu Gminy

Gminny Ośrodek Kultury

Stowarzyszenie Moto Rubie

11:30 – przygotowania do wyjazdu

12:00 – Przejazd. Werbkowice – Hrubieszów. Przejazd ulicami miasta

na parking przy parku Solidarności, Prezentacja motocykli przed Urzędem Miasta

13:00 – Pokaz z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

13:40 – Zaproszenie wszystkich uczestników zlotu do wspólnej fotografii zlotowej

14:00 – wyjazd i powrót na miejsce zlotu w Werbkowicach, łączna trasa parady to około 30 km

15:00 – odpoczynek poobiedzie i przed konkursami

16:00 – konkursy

przeciąganie liny, bieg do piwa, pomiar decybeli, rzut oponą

17:30 – Koncerty kapel rockowej

19:00 – rozdanie nagród

20:00 – Kapela

REGGAR ROCK z Zamojskiego Domu Kultury

ZORB'S BAND

NAYDIS

CZTEREJ PANCERNI I SUKA

22:00 – Występ gwiazdy wieczoru( UNDER FORGE & HOLY BLOOD )

 

Niedziela 4.07.2010.

 

09:00 oficjalne zakończenie zlotu i zaproszenie na następny

09:15 Test promilowy – dmuchamy w alkomat

 

Opłata wjazdowa zlotu wynosi

kierowca -15 zł, pasażer -10zł

W ramach opłaty wjazdowej

naklejka na motocykl z logo zlotu

ogrodzony, strzeżony teren zlotu z parkiem maszyn

zaplecze sanitarne, natryski

 

do kupienia będą -znaczek zlotowy ("blacha")

koszulka zlotowa

Ponadto przez cały czas trwania zlotu czynne będą punkty gastronomiczne oraz stoiska akcesoriami i odzieżą motocyklową

smaczne jedzonko,lody,gofry,browar

 

I ZLOT MOTOCYKLOWY WERBKOWICE 2010

W DNIACH 2 – 4 LIPCA 2010

REGULAMIN

Rejestracja Uczestników Zlotu od dn. 2. 07. 2010 od godz. 15:00

1. Każdy z uczestników zapozna się z regulaminem zlotu i uczestnictwa w paradzie

2. Za teren zlotu uznawany jest amfiteatr park oraz miejsca oznaczone w specjalny sposób

3.W Zlocie może uczestniczyć osoba posiadająca motocykl, lub będąca pasażerem kierowcy, która przedstawi dokument tożsamości i wniesie opłatę wpisową. Każdy kierowca motocykla otrzyma okolicznościową naklejkę udziału w Zlocie.

4.W czasie Zlotu każdy motocykl należy wstawić do wydzielonego parku maszyn, który jest parkingiem czynnym całą dobę. po godz 22:00 wejście do parku maszyn tylko z obsługą, od godz 22:00 do 7:00 obowiązuje zakaz strzelania z wydechu. Wyjechać z parkingu może wyłącznie osoba trzeźwa co jest jednocześnie warunkiem poruszania się motocyklami, brania udziału w paradzie, konkursach i innych wyjazdach motocyklami.

6.Poza dojazdem do parku maszyn i miejscami wyznaczonymi obowiązuje całkowity zakaz jazdy motocyklami po terenie obozowiska Zlotu.

7.Każdy uczestnik Zlotu, spełniający w/w warunki ma prawo wziąć udział w konkursach

9. Zlotowicz chętny do udziału w konkursach zgłasza się do Organizatorów najpóźniej na 2 godziny przed rozpoczęciem zawodów. Tylko Organizatorzy Zlotu mają prawo dokonywać zapisów do poszczególnych konkurencji, chyba że konkurencja wymaga wpisu przez zawodnika.

• Należy bezwzględnie stosować się do poleceń sędziów.

10. Za zachowanie uczestników na i poza terenem Zlotu organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności. Oznacza to, że każdy uczestnik Zlotu ponosi odpowiedzialność cywilną i karną za własne zachowanie.

11. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne straty i szkody w stosunku do uczestników imprezy, oraz ich sprzętu, jak i za szkody i straty spowodowane pośrednio i bezpośrednio w stosunku do osób trzecich.

12.Organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby wszyscy uczestnicy Zlotu byli zadowoleni, jednakże każdy uczestnik Zlotu zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu imprezy pod groźbą usunięcia z terenu zlotu.

Regulamin zatwierdzono"

info z: http://www.motorubiez.org/

 

I co o tym myślicie??

Szczerze mówiąc to nie widzi mi się płacić 60 za wjazd na miejscówkę na namiot, parking na moto i wieczorne koncerty...

Co wy na to grupa Lublin?? :D

Osobiście powiem że jeśli do końca czerwca nie będzie info o Komarówce i tańszych niż wszyscy piszą biletach wjazdu to jadę do Werbkowic bo zapowiada się naprawdę ciekawie. C.m wiesz jak dojechać na miejsce zlotu?

PISZCIE!!! :P

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Czyli coś takiego jest niedopuszczalne ;p ??

 

Aftys :bigrazz: ...gdybys Ty wiedzial, jak na Was napier..lali ludzie z pierwszego pola namiotowego, to nie wiem czy byloby Ci tak wesolo :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aftys :bigrazz: ...gdybys Ty wiedzial, jak na Was napier..lali ludzie z pierwszego pola namiotowego, to nie wiem czy byloby Ci tak wesolo :biggrin:

 

To nie rozbijaj namiotu blisko nas w komarówie :biggrin: bo o snie zapomnisz ;p

A w baltowie było głośno, owszem, a że komuś nie pasowąloo to na zlot się nie jedzie przecież spać, co nie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mimo że był to mój pierwszy zlot, jestem bardzo miło zaskoczony. Organizacja, pomimo że pierwszy raz, spisała się na medal. Mam nadzieję że na tym organizatorzy nie poprzestaną i z roku na rok ten zlot bedzię cieszył się coraz większa popularnością. Dodam że niedługo pojawi sie na youtubie film z parady Werbkowice - Hrubieszów który udało mi się nakręcić niestety z powodu braku czasu jego wrzucenie trochę sie przeciąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...