Skocz do zawartości

jaki cruiser??


afish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmmmm

kolega chyba ma jakis uraz ale to pominmy, nie bede sie rozwodzil na temat chorób innych.

Po pierwsze ja jak juz wczesniej wspomnialem nie gustuje narazie w cruiserach nie mniej jednak nigdy nie powiedzialem ze kiedys takim sam nie bede jeździl. I nie wydaje mi sie zebym kogos obrazal w przeciwnienstwie do Ciebie.

Widac lubisz oceniac ludzi na odleglosc i przez takich wlasnie jak TY w naszym pieknym kraju zyje sie tak jak widac ......

Jesli Twoim zdaniem ktos kto nie potrafi sie posługiwac internetem ( albo w malym stopniu) odrazu jest dzieckiem i powinien jezdzic motorowerem to to w tym miejscu Cie uspokajam ze motocykle były wczesniej niz internet :D:D:D i znam sporo osób które "boją" sie komputera a funkcjonuja dosyc dobrze na naszym swiecie.

Piszac ze ktos chce sie pokazac miales na mysli chyba tylko siebie ( patrzac na avatar), jesli nie masz zamiaru pomóc to prosze zebys sie nie wypowiadal... Nie potrzebnie psujesz innym nerwy.

Mimo wszystko szerokosci zebys sie tym swoim 1800 l nie rozwalil myslac gdzie by sie tu pokazac.....

Edytowane przez afish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Witam

oststnio znajomy meczy mnie zebym mu podal modele motocykli typu cruiser bo mu sie "poprzewracalo" na stare lata i chyba nosi sie z zamiarem kupna.

Niestety ja nigdy sie blizej nie interesowalem armaturami i poza vtx-em i honda shadow niewiele modeli z tej grupy motocykli znam.

Prosiłbym o podanie modeli cruiserów które mniej wiecej spełniaja wymagania:

- wygoda dla pasazerki ( male czoperowate siedzonka raczej odpadaja)

- dosyc duza moc ( uznajmy ze pojemnosc powyzej literka)

-ewentualnie dane na temat spalanie tez moga byc pomocne

- motocykl raczej na "lans" o wycieczkach mi nic nie wspominano.

 

Jak sie dowiem jeszcze pare szczegółów to dopisze.

 

Z góry dzieki za pomoc i szerokosci oczywiscie bo pogoda ostatnio dopisuje........

 

Uuuu..., To tylko Goldwing lub Rocket cię leczy. :bigrazz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatam

Moim skromnym zdaniem to ty masz problem z wyborem moto na stare lata , chcesz się pokazać a nie wiesz jak !! tylko niewiem czy na forum czy na ulicy!! Wybór jest prosty PONAD LITR= ponad 1m w piach dla takich jak ty, sory że tak o tobie pisze ale twoje wypowiedzi są na poziomie dziecka z przeczkola "kolega kolegi kuzyna szwagier chce mieć rower" nikt nie wie nic tylko tyle że ktoś tam chce mieć rower. Obrażasz innych kolegów pisząc że na stare lata im odwaliło ponieważ mają cruisera/choppera! to tak jak bym pisał o tobie że masz sieczke w głowie bo masz plastika! Dziwie się kolegą którzy starają się tobie pomóc po tym jak nas obrażasz! proponuje ci nie zajmować miejsca na serwerze pisząc takie pierdoły. A jeśli to prawda w co wątpie z tym twoim kolegą i jest on nie pisaty i nie czytaty i nie wiadomo co jeszcze to proponuje to:

http://moto.allegro.pl/listing.php/search?...o&change_view=1

Przepraszam kolegów ale organiści, bajkopisarze i pospolici bijacze piany mnie strasznie irytują

Pozdrawiam

Kolega Afish napisał o swoim koledze że MU SIE POPRZEWRACAŁO w głowie. Więc zanim zaczniesz krytykować przeczytaj dokładnie kolego z Dąbrowy Górniczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak wywnioskowałem, że jak mu na stare lata odwaliło i lans ponad wszystko...hehe...oczywiście :wink: Drag Star 1100 w classicu byłby jak najbardziej na miejscu.

Drag jest ok. ale jako solo... i te 1100 wystarczy. Nawet zaproponuję jako pierwszego ,ale na przypomnienie sobie w pierwszym sezonie jak to jest w siodle. Bo siodło i generalnie tylne kółko pod 4-tą literką dla kobitki dalekie jest od ideału :bigrazz:

Później, żeby nie dać plamy z pasażerką ....Cosmoo... miałeś rację jeśli chodzi o wygodę dla pasażerki tylko SMOKI :biggrin: no i ten lans...... ;)

 

Wiatam

Moim skromnym zdaniem to ty masz problem z wyborem moto na stare lata , chcesz się pokazać a nie wiesz jak !! tylko niewiem czy na forum czy na ulicy!! Wybór jest prosty PONAD LITR= ponad 1m w piach dla takich jak ty, sory że tak o tobie pisze ale twoje wypowiedzi są na poziomie dziecka z przeczkola "kolega kolegi kuzyna szwagier chce mieć rower" nikt nie wie nic tylko tyle że ktoś tam chce mieć rower. Obrażasz innych kolegów pisząc że na stare lata im odwaliło ponieważ mają cruisera/choppera! to tak jak bym pisał o tobie że masz sieczke w głowie bo masz plastika! Dziwie się kolegą którzy starają się tobie pomóc po tym jak nas obrażasz! proponuje ci nie zajmować miejsca na serwerze pisząc takie pierdoły. A jeśli to prawda w co wątpie z tym twoim kolegą i jest on nie pisaty i nie czytaty i nie wiadomo co jeszcze to proponuje to:

http://moto.allegro.pl/listing.php/search?...o&change_view=1

Przepraszam kolegów ale organiści, bajkopisarze i pospolici bijacze piany mnie strasznie irytują

Pozdrawiam

...nie zależnie od tego komu sie poprzewracało :bigrazz: , to " poprzewracanie "na stare lata to inaczej pozytywne " zakręcenie się" nie uściślając wieku... bo duchem tu wszyscy młodzi... Ja się nie obraziłam :wink: , a i ok jeśli młody pomaga staremu- chociaż po omacku :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Oczywiście że to dobrze że pomaga ,ale nie ma żadnych szczegółów podanych dotyczących moto a co najistotniejsze to nie wiadomo za jakie pieniądze więc czego szukać?? Napisałem takiego posta ponieważ mam wrażenie że ten kolega poprostu nie istnieje bo brak jakich kolwiek wskazówek i kryteriów

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybys sie kolego wczytal w to co zostalo napisane odnalazłbys wszystkie niezbedne informacje....

Uścislajac mial byc cruiser powyzej litra dla osoby sporo po 40 ( wieku nie bylo i z tym sie zgodze) wzmianka o tym ze kontakt z motocyklami byl tez sie pojawila a o kasie pisalem ze raczej to jest na dalszym miejscu bo w przeciwienstwie do mnie zaintesowany ma wlasny dom dorosłe dzieci i moze sobie pozwolic na odrobine szalenstwa....

Bardzo cenne informacje tutaj dostalem i dzieki wielkie za nie, o niektórych modelach nawet nie słyszalem a okazalo sie ze z wygladu całkiem niexle sie prezentuja....

Nic jednak nie zastapi ogledzin na zywo i ewentualnej przymiarki do danego motocykla wiec pozostaje szukanie......

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...