Skocz do zawartości

Komarówka Podlaska - motopiknik 2-4 lipiec 2010 ??


aftys6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:icon_twisted: Hihihih a to Archiwum Foto Komarówka 2010.r ihihihih wypełniacz białych plam w pamięci co poniektórych ludziów :flesje: :icon_twisted:

 

foto;

http://picasaweb.google.pl/czesioLsm/Komarowka2010LsmMoto#

 

P.s Poza naszą ekipą No Coments :buttrock:

 

 

Edytowane przez CZESIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACID DRINKERS - NAJLEPSZY ZESPÓŁ KONCERTOWY W POLSCE A MOŻE I NA ŚWIECIE POPCORN-THE BEST, NO I NOWY GITARZYSTA JANKIEL JEST ŚWIETNY MA ZAJEBISTEGO PAWERA SUPER, ŚLIMAK TITUS KLASA, CO DO ZLOTU, ZGADZAM SIĘ Z WPISAMI WYŻEJ WSTĘP NA PARKING MOTOCYKLI KUPA GAPIÓW CHOCIAŻ CHYBA SIĘ NIE ZDAŻYŁY INCYDENTY TYPU SIADANIE KRĘCENIE MANETKANI ITP. CO DO RESZTY OCZYWIŚCIE ZAWSZE MOŻNA LEPIEJ,I SKRYTYKOWAĆ MOŻNA WSZYSTKO... FAJNIE ŻE ORGANIZOWANY JEST ZLOT W POBLIŻU I NAPEWNO BĘDĘ ZA ROK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak sobie te białe plamy zapycham tym wypełniaczem, to zastanawiam się, czy aby nie lepiej byłoby zostać abstynentem... Już wiem, dlaczegoś się pan - panie Czesiu tak obawiał, czy aby nie próbowałem kilku fotek Ci z aparatu usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka roku! nigdy wiecej.zawiodłem sie na całej linii... nawet pochłaniacza agresji nie było! wstyd w porownanu do poprzednich edycji. nimi sie sugerowałem jadąc tam. agnieszka juz wymieniła niedociagniecia (w sumie to 12 edycja,wiec czasu na nauke było duzo) Komarówka zostaje wykreslona z imprez godnych odwiedzenia.w przyszlym roku bedzie pewnie ze 100 maszyn ,jesli podejscie sie nie zmieni. strzezony parking,kuźwa.jasne! łazi kto chce i jak chce. tani catering... hahahaha :| 16zł za 15cm szaszłyk. a moze to juz ostatni,odstraszajacy raz?!

 

z tego całego festynu to tylko partia była super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włąśnie, gdzie pochłaniacz ??

Co do żarcia to dobrze że miałem swoje konserwy, bo bym pier**lnął z głodu, zestaw kiełba, pyry i sórówka po ch**u fest jak za 12 zeta.

Co do wnoszenia piwa na teren zlotu to zalezało kto stał na bramce.

Raz wnosiłem 6 piw, a drugim razem czepiali się za otwartą puszkę ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro slyszec ze zlot nieudany... niestety opinie tu przytoczone pokrywaja sie z opiniami osob ktore dzisiaj osobiscie pytalem

 

moze to da do myslenia troche tym zapalencom ktorzy tak milo potraktowali wszystkich ktorzy mieli krytyczne uwagi co do zlotu przed impreza

 

osobiscie o malego slonia bym jednak pojechal ale niestety (w tym ukladzie to chyba stety) wyskoczyly inne plany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć, pierwszy raz byłem na takiej imprezie i wiem że mogło być lepiej. A co do pochłaniacza agresji to w piątek niedługo po naszym przyjeździe na miejsce ktoś ze sceny wspominał że nie przeparkowanie samochody pójdą na pochłaniacz więc chyba dlatego o nim zapomnieli... :icon_question:

Tylko ekipa spod spadochronu spisała się w 100%ach :lalag: Dziękuje wszystkim za zajebiste spędzenie czasu, super zabawe i klimat :buttrock: :notworthy:

 

SUPER PARTIA KURWOO :icon_twisted:

Pozdrowienia dla wszystkich, dla tych co łamali ciszę wyborczą też :flesje: :clap:

 

przykro slyszec ze zlot nieudany... niestety opinie tu przytoczone pokrywaja sie z opiniami osob ktore dzisiaj osobiscie pytalem

 

moze to da do myslenia troche tym zapalencom ktorzy tak milo potraktowali wszystkich ktorzy mieli krytyczne uwagi co do zlotu przed impreza

Dla mnie zlot był jak najbardziej udany bo ekipa The BEST a że reszty zabrakło no to cóż, szkoda bo z podobno dobrego zloty zrobił się festiwal gdzie rodzice z dziećmi przychodzili nocować pod kołderką...

A co do drugiej części twojej wypowiedzi smoku to jeśli dobrze rozumiem aluzje to kto kogo tak nie miło potraktował :icon_question: :flesje:

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliscie tam niezly ubaw, wyobrazam soboe, ze bylo wesolo :flesje:

 

Jednak Wasze wpisy dotyczace samego zlotu swiadcza o niedociagnieciach organizacyjnych, ktore mialy miejsce rok temu, ale tez o nowych 'mankamentach' :lapad:

 

Pytam wiec, gdzie jest ta euforia i podziw n/t komarowkowego zlotu? Gdzie sa Ci, ktorzy bezkrytycznie wypowiadali sie na temat jego wzorowej organizacji?

 

I nie mieszajmy super-ekipy z super-organizacja zlotu... zaluje, ze sie z Wami nie spotkalem, ale nie zaluje zlotu - nie pojechalem w ramach protestu :cool:

 

 

Do zobaczenia w Baltowie :icon_razz: Robcio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jak najbardziej ekipa nie z tej ziemi wiadomo nie zawsze się wszystkim dogodzi ważne ze my ze swojej ekipy jesteśmy zadowoleni w ostrowie nad jeziorkiem się spotkamy strzała

 

lewa w gore pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jak najbardziej ekipa nie z tej ziemi wiadomo nie zawsze się [...]

 

Szanowny Kolego divanok... generalnie zgadzam sie, ale jezeli pozwolisz, odniose sie do Twojej wypowiedzi i zaproponuje Ci przegladniecie tego --> link :biggrin:

 

Bardzo przepraszam za OT... bije sie w piers :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Kolego divanok... generalnie zgadzam sie, ale jezeli pozwolisz, odniose sie do Twojej wypowiedzi i zaproponuje Ci przegladniecie tego --> link :biggrin:

 

Bardzo przepraszam za OT... bije sie w piers :bigrazz:

 

Robciu, daj spokój... Chłopak ma kaca jeszcze :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, Witam wszystkich z ekipy zlotowej komarówkowej ja i moniszka(plecak) jesteśmy szczerze zachwyceni atmosferą i dobrą zabawą, było zajefajnie.

Tylko zostało mi zrobić stelaże do cbr-ki bo nasz namiot można powiedzieć MAGAZYN (na zdjęciu z Mehiem) zajmuje dość dużo miejsca ale jak widzę jest potrzebny na takie zloty

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak więc jeśli będziesz za tydzień w Ostrowie to bierz go ze sobą :bigrazz:

P.S Masz tu kontakt do gościa który robi stelaże, gmole itp. Na liście nie ma nic do CBR ale napisz do niego a może będzie w stanie to wykonać.

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...