Skocz do zawartości

Komarówka Podlaska - motopiknik 2-4 lipiec 2010 ??


aftys6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[...]To że Robcio mi dogryza to juz się przyzwyczaiłem ale żebyś Ty Agnieszko mnie obgadywała w ten sposób to bym się nie spodziewał... :evil: Dałbym sobie za Ciebie rękę uciąć i co .... i bym qrwa nie miał ręki :icon_mrgreen:

[...]

 

Majusz, lubie sobie zartowac z Toba, bo wesoly gosc jestes i tyle... nie ma w tym nic zlosliwego :notworthy: :icon_biggrin:

 

Jestem przekonany o tym, ze i Agnieszka i ja wykazalibysmy sie podobna determinacja w walce o to, zebys reki nie stracil. Pamietaj, zawsze stoimy za Toba murem :flesje:

 

A właśnie będzie tam jakiś węzeł sanitarny albo jakieś inne coś?

 

ToiToy'e sa i inne cos tez jest... paleta euro na blocie a nad nia prysznic :icon_mrgreen:

 

Tutaj masz fotke ---> SANITARIAT W KOMARÓWCE ;-P

Edytowane przez Robcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariuszku drogi. Ja uważam że masz meeega talent. Normalnie ju ken dens! Chętnie posłucham jak wesoło śpiewasz - baa nawet sie przyłączę:)

 

Swoją drogą, to tez uważam, że 60 zł za wjazd to ciut za dużo - kapele kapelami, ale oprócz tego Komarówka nic fajnego (oprócz wspaniałej ekipy) nie oferuje żadnych wyjątkowych atrakcji.

 

Toż za Giżycko płaciliśmy 70 zł za 4 dni zawalistej, świetnie zorganizowanej imprezy zlotowej.

 

Ale cóż - niestety to nie my ustalamy ceny. Możemy jedynie zapodać focha podczas płacenia przy bramie i z lekko zmarszczona minką wjechać na teren zlotu, zapomnieć o tym strasznym momencie płacenia za wjazd i sie swietnie bawić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem przekonany o tym, ze i Agnieszka i ja wykazalibysmy sie podobna determinacja w walce o to, zebys reki nie stracil. Pamietaj, zawsze stoimy za Toba murem :flesje:

 

 

 

Majuszku! Ja bym nawet Ci swoją rękę oddała!! Te uwagi, to po prostu z sympatii do Ciebie, i Ty o tym dobrze wiesz, tylko chcesz, żebyśmy Ci o tym przypominali :smile:

 

Masza, zgadzam się z Tobą w 100% a nawet 101%! W Giżycku niestety nie byłam, ale miałam całodobową relację, więc popieram, że takie pieniądze są warte takiego zlotu. A za cenę wjazdu porównywalną z ceną zlotu w Komarówce, takie atrakcje czekały osoby, które w tamtym roku były w Łukowie -> http://forum.motocyklistow.pl/Zaproszenie-...9r-t116304.html MAŁO?!

 

Klimat Komarówki, klimatem, ale swoją opinię co do kwoty za wjazd wyrazić każdy może. Amen!

Edytowane przez Aganieszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak.....dni mijają a bardziej szczegółowych informacji zlotowych brak. Może to tylko plotka z tą kwotą 60zł. Kto wie.

 

P.S. znalazłem już moje wiaderko-lodówkę brezentową, która w zeszłym roku była bardzo użyteczna. Aganieszko a Ty jakie atrakcje nam szykujesz podczas zlotu? Musisz wziąć coś mega-zajebistego. Coś żeby nas wszystkich zadziwiło, ale równocześnie było bardzo użyteczne podczas zlotu. Masz już jakiś pomysł?

 

Może będzie zniżka dla studentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie Aftys :icon_razz: :bigrazz:

 

Dokładnie tak nachmielonym wszystko wolno;] jeszcze ci tort jakiś się sprezentuje :biggrin:

Tylko którego dokładniej masz te urodziny?2-4? :icon_biggrin:

 

Mam zawsze urodziny z piątku na sobote na komaróce podlaskiej ;)

 

PS: W tym roku nie śpiewam na scenie nawet jak mnie zaniesiecie :wink:

Jeśli tam wyjde do pokaże dupe i na tym się skonczy :flesje:

 

Aaaa za tort podziękuje bo będę nim rzygał po wódce :icon_biggrin:

 

PS2 do Robcia : Pokrętło juz naprawiłem ale wykręce Ci na komarówce łożysko główki ramy :icon_mrgreen:

Edytowane przez Majusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo... gadałam dzisiaj z prezesem panther..... ploty plotami ale CENY BILETÓW NIE SĄ JESZCZE USTALONE!!!!!!!!!!!! Napewno zagrają: Acid Drinkers, Ametria, At the like, madbee, rockerfeler, ple namiotowe, złośliwy pomryk odbytnicy..... Panther zapewnia: strzezony park maszyn, pole namiotowe, dużo dobrej zabawy.... W programie imprezy: koncerty, konkursy z nagrodami, parada motocykli, wioska indiańska, team building.... I JESZCZE COŚ JEŻELI NIE ZNACIE CHŁOPAKÓW Z PANTHER TO ICH NIE OCENIAJCIE!!!!!!!! BO NIE OCENIA SIE KSIĄŻKI PO OKŁADCE!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo... gadałam dzisiaj z prezesem[...].. Panther zapewnia: strzezony park maszyn, pole namiotowe, dużo dobrej zabawy....[...]

 

...dlugo jeszcze bedziesz sie tak ekscytowac 'strzezonym' parkiem maszyn i boiskiem, na ktorym mozna rozbic namiot? Takie atrakcje to na zlotach naprawde wyjatkowe unikaty :icon_rolleyes:

 

[...] I JESZCZE COŚ[...]!!!!!!!!!!!!!

 

...nie wrzeszcz, nikt tu nie jest gluchy!

 

[...]

PS2 do Robcia : Pokrętło juz naprawiłem ale wykręce Ci na komarówce łożysko główki ramy :icon_mrgreen:

 

Ok... z pokora podejme jazde bez lozyska, co bedzie moja pokuta oraz zadoscuczynieniem dla Ciebie :notworthy:

Edytowane przez Robcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dlugo jeszcze bedziesz sie tak ekscytowac 'strzezonym' parkiem maszyn i boiskiem, na ktorym mozna rozbic namiot? Takie atrakcje to na zlotach naprawde wyjatkowe unikaty :icon_rolleyes:

...nie wrzeszcz, nikt tu nie jest gluchy!

po pierwsze nie wrzeszcze tylko zaznaczam..... po drugie przekazałam tylko info co narazie oferuje klub gdybyś nie zauważył, a po trzecie nie ciskaj się tak bo Ci żyłka pęknie...... :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I JESZCZE COŚ JEŻELI NIE ZNACIE CHŁOPAKÓW Z PANTHER TO ICH NIE OCENIAJCIE!!!!!!!! BO NIE OCENIA SIE KSIĄŻKI PO OKŁADCE!!!!!!!!!!!!!

 

Nikt, nic nie mówił na temat Panther, jako ludzi, tylko na temat zlotów. I każdy wyraża swoją opinię. A co do znajomości osób, to zdziwię się, ale spora liczba osób (w tym z grupy z L.S.M.) miała okazję się z nimi zapoznać i nie raz się z nimi spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagrają: Acid Drinkers, Ametria, At the like, madbee, rockerfeler, ple namiotowe, złośliwy pomryk odbytnicy..... Panther zapewnia: strzezony park maszyn, pole namiotowe, dużo dobrej zabawy.... W programie imprezy: koncerty, konkursy z nagrodami, parada motocykli, wioska indiańska, team building

I tu zaczynają się jakieś konkretne informacje :flesje: :lalag: czekamy na więcej :clap:

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już k.wa nie przezywajcie.

Jak komuś nie pasuje to niech nie jedzie i tyle.

Mamy kryzys, wszystko drożeje i koleją rzezy impreza też musi podrożeć.

Wielki plus że za...biste kapele grają i będzie przy czym się pobawić :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto według ciebie przeżywa? Z tego co widzie to wszyscy mają podejście na luzie ;]

Alternatywa zawsze jest; Werbkowice. Tam już wszystko jest ustalone przynajmniej bo jak dla mnie 9 dni to trochę mało na zorganizowanie prawie całej imprezy no ale nie będę oceniał książki po okładce ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...