Skocz do zawartości

Komarówka Podlaska - motopiknik 2-4 lipiec 2010 ??


aftys6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to chociaz zeby tak z dzien przed byl ten plakat.

 

BTW: Nie widzilem Cie w naszej lokalnej powitalni... co to ma byc? :cool:

plakat będzie, o to się nie martw... a co do powitalni to jestem tu tymczasowo.... udzielam tylko info w sprawie zlotu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno, co prawda mało się dzieje ale atmosfera jest wręcz przecudowna. Czasem moderator usuwa posty nie na temat, nie wiadomo dlaczego. Takie wypowiedzi ubarwiają dyskusję. A więc jak z tym komarówkowym plakatem? Bo nie wiem czy mam się już pakować czy nie. Motocykl powoli szykować myć i polerować. Spadochron przewietrzyć. Jest masa czynności, jakie trzeba wykonać przed wyjazdem. Ale bez plakatu ciężko będzie. Chcemy szczegółowych informacji.

 

Hehe i oczywiście link do wspomnianych wcześniej portali::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno, co prawda mało się dzieje ale atmosfera jest wręcz przecudowna. Czasem moderator usuwa posty nie na temat, nie wiadomo dlaczego. Takie wypowiedzi ubarwiają dyskusję. A więc jak z tym komarówkowym plakatem? Bo nie wiem czy mam się już pakować czy nie. Motocykl powoli szykować myć i polerować. Spadochron przewietrzyć. Jest masa czynności, jakie trzeba wykonać przed wyjazdem. Ale bez plakatu ciężko będzie. Chcemy szczegółowych informacji.

 

Hehe i oczywiście link do wspomnianych wcześniej portali::D:D

Słoneczko... Plakat się drukuje, to nie jest tak hoopsiu jak Wam się wydaje. Coś na ten temat wiem ale wiem też, że nawet w ciemno warto przyjechać.... jak wyhacze jakieś info albo dostane plakat to napisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...