Skocz do zawartości

Komarówka Podlaska - motopiknik 2-4 lipiec 2010 ??


aftys6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Tak czytam temat motopikniku... micha sie cieszy, że grono zainteresowanych rośnie. Sam jestem cholernym maniakiem motocykli, a na dwóch kółkach jeżdżę już 27 lat.

 

Zauważyłem też, że narzekacie na ceny biletów, itd. nie zgodzę sie też z wypowiedzią Agnieszki...

Nikt, nic nie mówił na temat Panther, jako ludzi, tylko na temat zlotów. I każdy wyraża swoją opinię. A co do znajomości osób, to zdziwię się, ale spora liczba osób (w tym z grupy z L.S.M.) miała okazję się z nimi zapoznać i nie raz się z nimi spotkać.

Pamiętaj, że oceniając zloty oceniasz ich organizatorów... Sam jestem z Panther Free Group od poczatku istnienia klubu - "naszego dziecka". Czikita (Majorka) miał prawo tak zareagować.... Inna rzecz jeżeli ktos kogoś zna tylko na cześć, a inna gdy jest się z Nami na codzień przez 20 lat. Ta mała jest dla niektórych jak córka lub siostra. Ty na jej miejscu też zareagowałabyś podobnie, wystarczyłoby, że ktoś coś powie na temat Twojej ekipy..... Ale tego robić nie będziemy....

 

wracając do tematu.... Cena faktycznie nie jest ustalona ale może sie wahać w granicach 60-70zł, możliwe, że trochę spadnie. Ale dla prawdziwego zapaleńca cena nie gra roli.... ważny jest klimat, przyjaciele, wspomnienia a to jest bezcenne. Przekonacie sie jak będziecie w moim wieku. Co do organizacji... Pytanie do was. Jaki inny klub oferuje Wam koncert zespołu zagranicznego takiego formatu jak Acid Drinkers? Pomyśleliście o tym. Nie możemy opuszczać ceny bo ktos puści focha.... Jesteśmy jednym z najwiekszych klubów w Polsce i też musimy zarobić na start w następnym roku.... młodzi jesteście, nie narzekajcie.... nie pękajcie i przyjeżdżajcie.... :crossy: :crossy: :crossy: :crossy: :crossy:

 

Do Majorki Czikita, co Ty maleństwo odpierdalasz... Pomykasz sobie po sławinku i do mnie nawet nawet nie przyjdziesz.... poskarże się Twojemu staruszkowi, może tym razem w zęby od niego nie zarobie...heh :bigrazz: Wyrosłaś:) a taka tycia byłaś, na rękach Cię nosiłem ale udasz że nie pamietasz...heh :bigrazz: Gdybym był z 15lat młodszy to bym cie normalnie.....wrrr...... :icon_razz: co ja poradze że zajebisty cipuszek z Ciebie, normalna reakcja każdego faceta :icon_razz: :icon_razz: ale na schabowego i tak przyjadę...hah.... :icon_biggrin: tylko telefon zacznij odbierać cipuszku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Pamiętaj, że oceniając zloty oceniasz ich organizatorów... [...]

 

Bzdury wypisujesz... oceniajac zlot, moge oceniac jak przylozono sie do jego organizacji, ocena konkretnych osob nie ma tu miejsca.

 

[...] 60-70zł, możliwe, że [...]ktos puści focha.... [...]

 

Dla mnie byloby to poniekad logiczne :cool:

 

[...] co Ty maleństwo odpierdalasz...[...] zajebisty cipuszek z Ciebie, [...] na schabowego i tak przyjadę..[...] zacznij odbierać cipuszku[/b].

 

WTF? :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Majorki Czikita, co Ty maleństwo odpierdalasz... Pomykasz sobie po sławinku i do mnie nawet nawet nie przyjdziesz.... poskarże się Twojemu staruszkowi, może tym razem w zęby od niego nie zarobie...heh :bigrazz: Wyrosłaś:) a taka tycia byłaś, na rękach Cię nosiłem ale udasz że nie pamietasz...heh :bigrazz: Gdybym był z 15lat młodszy to bym cie normalnie.....wrrr...... :icon_razz: co ja poradze że zajebisty cipuszek z Ciebie, normalna reakcja każdego faceta :icon_razz: :icon_razz: ale na schabowego i tak przyjadę...hah.... :icon_biggrin: tylko telefon zacznij odbierać cipuszku.

No wiesz, co....? Nie gadam z Tobą.... O takich rzeczach..... nie na forum.... Ale ch*j sam będziesz sobie pisał skoro już jesteś jak będą jakieś nowe info.... A za cipuszka powiesze za jaja.... albo powiem tatusiowi zresztą pewnie już to czyta :icon_razz:

 

WTF? :icon_eek:

Zgadzam się, what the fuck;( Sorry za niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem też, że narzekacie na ceny biletów, itd. nie zgodzę sie też z wypowiedzią Agnieszki...

Pamiętaj, że oceniając zloty oceniasz ich organizatorów... Sam jestem z Panther Free Group od poczatku istnienia klubu - "naszego dziecka". Czikita (Majorka) miał prawo tak zareagować.... Inna rzecz jeżeli ktos kogoś zna tylko na cześć, a inna gdy jest się z Nami na codzień przez 20 lat. Ta mała jest dla niektórych jak córka lub siostra. Ty na jej miejscu też zareagowałabyś podobnie, wystarczyłoby, że ktoś coś powie na temat Twojej ekipy..... Ale tego robić nie będziemy....

 

Nie rozumiem tylko tego poruszenia, ponieważ nikt nic złego nie powiedział na temat Waszej ekipy. Rozmawiamy na temat zlotu, wyrażamy swoje opinie i dzielimy się doświadczeniami i spostrzeżeniami, a nie zajmujemy się "obgadywaniem" i narzekaniem na innych. Jakoś za dużo emocji w tym temacie..

 

Aganieszko a Ty jakie atrakcje nam szykujesz podczas zlotu? Musisz wziąć coś mega-zajebistego. Coś żeby nas wszystkich zadziwiło, ale równocześnie było bardzo użyteczne podczas zlotu. Masz już jakiś pomysł?

 

Już tak z Anisem myśleliśmy, żeby załatwić jakąś duuużą "parasolkę". Czy zaliczy się ona do czegoś mega-zajebistego? ;) Jeszcze chwila czasu jest, więc na pewno coś wymyślę. Będę w Tobą w kontakcie, cobyś zaakceptował moje propozycje :flesje:

:crossy:

 

Bzdury wypisujesz... oceniajac zlot, moge oceniac jak przylozono sie do jego organizacji, ocena konkretnych osob nie ma tu miejsca.

 

AMEN!

Edytowane przez Aganieszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury wypisujesz... oceniajac zlot, moge oceniac jak przylozono sie do jego organizacji, ocena konkretnych osob nie ma tu miejsca.

ale wraz nie czaicie.... oceniać możecie ale rozchodzi się o to, że zazwyczaj coś ocenia się po fakcie.... czyż nie? a zlot sie jeszcze nie odbył.... chyba, że przewidujecie przyszłość... później możecia napisać, że zlot był do dupy albo coś, że źle zorganizowano... a jeżeli ekipa jest zgrana to impreze zrobić można w dwa dni.... bo wszystko jest możliwe... przypominam, że tak własnie było przy pierwszych zlotach w komarówce... i zainteresowanych nie zabrakło.... Spróbujcie sami coś zorganizować na skalę regionu, Polski, a później całej Europy... Naprawdę polecam, owszem dużo wysiłku trzeba włożyć ale satysfakcja do końca życia pozostaje, że coś sie zrobiło... i wierzcie bądź nie ale zlot wypali.... :icon_biggrin:

Wy to chyba wódeczke musicie ze mną wypić, to się wtedy dogadamy :bigrazz:

 

No wiesz, co....? Nie gadam z Tobą.... O takich rzeczach..... nie na forum.... Ale ch*j sam będziesz sobie pisał skoro już jesteś jak będą jakieś nowe info.... A za cipuszka powiesze za jaja.... albo powiem tatusiowi zresztą pewnie już to czyta :icon_razz:

dobra dobra my to sobie jeszcze pogadamy... ale skoro ty spierdzielasz to ja też, za stary jestem na udzielanie informacji na forum, są chyba zbędne... :buttrock: :crossy: :crossy: :crossy: :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli Acid Drinkers rzeczywiście zagrają (info potwierdzone na ich stronie domowej), to się będzie działo...

Chociaż organizatorzy trochę strzelają sobie w kolano, bo jak ktoś ma zobaczyć Acid Drinkers to raczej poczeka do sierpnia i wybierze CIESZANÓW - ROCK FESTIWAL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huraganie to jet polski zespół :icon_razz: . Twoje zdrowie.

dobrze, że zwróciłeś na to uwagę bo nawet mówi się, że swoje początki mieli w poznaniu ale sami mówią, że są znani za granicą dlatego też często sie tak określają. sam pamiętam jak grali ollas, lipa, perła, chomik i ślepy. co to były za czasy.... :icon_biggrin: Co prawda zespół zmienił skład ale nadal jest the best :lalag:

 

No jeżeli Acid Drinkers rzeczywiście zagrają (info potwierdzone na ich stronie domowej), to się będzie działo...

Chociaż organizatorzy trochę strzelają sobie w kolano, bo jak ktoś ma zobaczyć Acid Drinkers to raczej poczeka do sierpnia i wybierze CIESZANÓW - ROCK FESTIWAL

też prawda ale zespół jest tylko atrkcją zlotu, heh. chodzi o to aby motocykliści mieli cos dla ucha, ale znając życie przyjedzie gówniarzerka na skuterach i nawet nie poczują klimatu.... :lapad: napewno to zauwazyliście....

 

aaaa... są już pierwsze ulotki, plakaty ale wszystko co na nich jest napisała wam czikita... a jak juz będziecie to uważajcie na swoje rzeczy, rok temu byli tacy co kradli portfele, itp. a jak juz takiego człenia dorwiecie to mu wpier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat się rusza więc będzie dobrze :D Fajną ekipę tam skoczymy :D

Co wy na to żeby zabrać ze sobą grilla, tak pomyślałem? Czy za wjazd na zlot dostaniemy jakieś pamiątkowe naklejki na motór?;]

A wy Majorka i Huragan jedziecie razem z nami w grupie jak coś czy oddzielnie dojeżdżacie?

P.S Mieszkamy niedaleko siebie Huragan bo ja stacjonuje za skansenem który widzę w całości z domu razem z częścią Sławinka.

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat się rusza więc będzie dobrze :D Fajną ekipę tam skoczymy :D

Co wy na to żeby zabrać ze sobą grilla, tak pomyślałem? Czy za wjazd na zlot dostaniemy jakieś pamiątkowe naklejki na motór?;]

A wy Majorka i Huragan jedziecie razem z nami w grupie jak coś czy oddzielnie dojeżdżacie?

oczywiście, że oddzielnie, w życiu sie z nim nie pokaże.... tu takie fajne chłopaki a on tylko odstraszał będzie.... dobra żartuje z tym odstraszaniem...heh... ja już dzisiaj do domciu wróciłam... a zapytam o te naklejki, fajnie byłoby gdybyście takowe dostali.... kiedyś dawali naszywki, chusty, naklejki... ale kto to pamięta.... teraz tylko koszulki za dopłatą i blachy..;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:flesje: Merhu dobrze prawisz :flesje: :flesje:

 

co do kolegi z Panter Agnieszka pisze jak najbardziej oki o was a ty zaraz ze 20 lat..... tu nie chodzi o lata a o klimat który wszyscy bardzo lubimy na Komarówce to tyle o na zdrowie :flesje:

hmmmm co do kasy tel.kom. do lombardu i jest na zlot :icon_biggrin:

P.s Majusz hmmm a może nie bede pisał hihih zobaczysz na komarówce hihihih :eek: :icon_twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie :biggrin: :biggrin: :biggrin: jadymy panowie jadymy :crossy: :buttrock: W piątek zapakuje na motóra namiot, psiwór, karimate, poduszke, trochę szamy, beczkę na piwo, słoik ogórków, kilka blan... :lalag: i w drogę :icon_twisted:

A teraz bez specjalnych emocji, brać grilla??

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...