Skocz do zawartości

Szykują się nam kolejne zawody :) Biedrusko


Rekomendowane odpowiedzi

no więc w ten weekend szykują się nam: 3 i 4 Runda Mp i PZM Enduro w Biedrusku :) , od zawodów w Obornikach Wlkp jeździlem na motorze może ze 3 razy, a 125 nawet nie odpalałem:), jakoś nie mialem chęci do jazdy :D zawsze bylem zmęczony i chcialo mi sie spać; chyba jakies dziwne ciśnienie, obecnie 125 jest zawieziona do seriwisu na tuning, kupilem wydech kompletny HGS i membrane v force a także zakładam musy. Na dodatek jestem przeziębiony, mam katar bardzo boli mnie gardło i jestem osłabiony :) no ale enduro to sport dla facetow z jajami więc trzeba startować:) tym bardziej ze wszystko jest juz ustawione :) jutro rano jade do Tomka Zycha a z nim w piątek wyjeżdżamy :D więc Dominiku w piątek sie widzimy ! :D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i przed tuningiem może i bym mial szanse na 1 ale jednak Wacek Skolarus to porządny zawodnik, i ma duże doświadczenie, ja w tym sporcie jestem jeszcze leszczem można powiedzieć ale szybko sie ucze, jeżdże tylko 2 lata w enduro. Jak bede w pełni sił, nie przeszkodzi choroba to postaram sie jak najbardziej zająć przynajmniej któryś stopień pudła. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i przed tuningiem może i bym mial szanse na 1 ale jednak Wacek Skolarus to porządny zawodnik, i ma duże doświadczenie, ja w tym sporcie jestem jeszcze leszczem można powiedzieć ale szybko sie ucze, jeżdże tylko 2 lata w enduro. Jak bede w pełni sił, nie przeszkodzi choroba to postaram sie jak najbardziej zająć przynajmniej któryś stopień pudła. pozdro

 

Enduroman, a jeździć w Pucharze pzm czy w MP?

A i jeszcze jedno:

Czy można tuningować sprżety i w jakich klasach?

Bo chyba tuningu na zmiane pojemnosci nie mozna robić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można tuningować sprżety i w jakich klasach?

Można tylko trzeba mieć kase.

 

Bo chyba tuningu na zmiane pojemnosci nie mozna robić

tego nie można robic a i do wyczynowych motocykli nie ma zestawów zwiekszających pojemność ale są tuningowe zawieszenia, wydechy, mebrany itd itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ktm mozna kupić cylinder i głowice tuningową robioną przez firme ktm ale jako SXS power parts, KTM sam robi częsci tuningowe do swoich motorów. ale pojemność jest taka sama: wiadomo, jeśli ktoś zobaczy na zawodach że jedziesz niby 50ccm a masz cylinder 80ccm to cie zdyskwalifikują, a to od razu widać. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że też się pojawie na Biedrusku na mojej kozie, oczywiście tylko jako kibic a przy okazji toche sobie podżungluje. :)

Słyszałem, że ten rajd ma być trudniejszy od tego w Obornikach ale wszystko sie okaże w najbliższy weekend.

No i powodzenia panowie !!! Niech MOC będzie z wami! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...