Skocz do zawartości

Kredyt na Motocykl


50WIK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mieszkam w Danii i chce kupić w Polsce motocykl mam stałą prace zarobki ok 6 tyś zł na miesiąc mam wpłatę własną 5tyś zł motor kosztuje 15tyś zł. Potrzebuje kredytu ok 10 tyś zł. Ciocia dzwoniła do Getinbanku i tam powiedzieli że o gotówkowy nie mam co sie starać bo biorą pod uwagę tylko zarobki w kraju, Jest możliwy leasing/kredyt pod zastaw ale tylko samochód. Wiecie jaki bank udzielił by Mi kredytu na motor nawet pod zastaw? Oczywiście wszystko mam udokumentowane, papiery mogę przetłumaczyć.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie weźmiesz kredytu w Danii?

Zapewne i lepsze oprocentowanie, masz legalna pracę ze stałymi zarobkami, zapewne posiadasz konto w banku.

Wejdź do banku w którym posiadasz konto i po prostu spytaj.

A jeśli się uparłeś na polski kredyt to tylko w znanych bankach.Wiem, że AIG daje kredyty bez większych problemów ale oprocentowanie nie jest atrakcyjne...ale jak trzeba to chociaż wiesz, że nie wyrolują Cię.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POdpisuje sie recami i nogami pod przedmowca !

 

Dlaczego nie wezmiesz kredytu w Dani ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w Danii robią problemy obcokrajowcom a zresztą oprocentowanie nie jest takie ładne u mnie w banku powiedzieli że owszem itp ale jak zobaczyłem wyliczenie to wyszło jakieś 21% :o szok a i auto chcieli pod zastaw a na motor w pl nie dadzą bo nie mogę jeździć Polskim autem ani motorem. Więc w Danii mi się nie opłaca bo w innych bankach chcą minimum 3 miesięcy konta u nich. AIG hmm muszę sprawdzić. Jutro dam odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w Danii robią problemy obcokrajowcom ...

 

A w jakim banku w Danii masz konto? Z tego co pamietam grupa Nordea obejmuje Danie, Norwegie, Szwecje i Finlandie. Moze warto przeniesc konto do dunskiej Nordei, otworzyc konto w polskiej i podejscie do klienta sie zmieni. Te banki sa za soba jakos skomunikowane. Mam konto w Nordei finskiej i polskiej i bylo sporo udogodnien - fakt, kredytu nie bralem, ale sprawdzic mozesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim banku w Danii masz konto? Z tego co pamietam grupa Nordea obejmuje Danie, Norwegie, Szwecje i Finlandie. Moze warto przeniesc konto do dunskiej Nordei, otworzyc konto w polskiej i podejscie do klienta sie zmieni. Te banki sa za soba jakos skomunikowane. Mam konto w Nordei finskiej i polskiej i bylo sporo udogodnien - fakt, kredytu nie bralem, ale sprawdzic mozesz.

wiesz, jedank z norde-ą jest problem, kumpel był w norwegii w pracy to se wcześniej też założył w polsce w ww banku konto, kasa wpływała na konto norweskie ale nie było takie hop siup żeby transfer kasy zrobić (bez opłat i innych prowizji) bo okazało się - taka dostał informację że banki maja wspólną....nazwę

 

co do kredytu autora posta.... hm, zarabiasz nieźle, a nie uda Ci sie odłożyć jeszcze??

a może masz jakąś pożyczkę w pracy??

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przeraża Cię oprocentowanie 21 % to nastaw się, że w polskich bankach, które dadzą Ci pożyczkę będziesz miał tak samo albo i gorzej, bo napewno nie lepiej.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie tu dziwi.

 

Dlaczego nie wezmiesz kredytu poprzez dealera danej firmy ? ? ? Przyznaje, ze niemam pojecia jakie jest oprocentowanie w Dani, w Niemczech wacha sie miedzy 0,49 % do 7,5 %

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie masz małą tzw. zdolność kredytową. Banki na zachodzie, oceniają cię właśnie po niej. Tzn. czy brałeś już jakiś kredyt, kupowałeś w sklepie coś na kredyt. Czy masz kartę kredytową. Czasami warto kupić byle pierdółkę na kredyt w sklepie i spłacać regularnie, bo to podwyższa Twoją wiarygodność. Zarobki są drugoplanowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...