Skocz do zawartości

Customowa moda ze skandynawii


Rekomendowane odpowiedzi

No i wlasnie o to chodzi!.

 

Dokładnie. Customowa branża to właśnie "kombinować, kombinować, kombinować". :biggrin: Im bardziej pojechany sprzęt, im więcej nietypowych, szalonych, oryginalnych czy nawet totalnie bezsensownych gadżetów tym lepiej.

 

 

Właśnie kończę czytać drugą setkę magazynów customowych z UK. Takie cuda jak tam to w życiu mi się nie śniły. Są nawet wynalazki z własnoręcznie robionymi silnikami. A żeby było zabawaniej to jest to "bezzaworowy czterosuw" wyrzeźbiony z cześci z kilku samochodów, blok silnika zespawany z płyt stalowych a kolektory wydechowe kiedyś były uchwytami taczki. :biggrin: Z wyglądu paskudne, ale szacun się należy dla gościa który to wyrzeźbił w drewnianej szopie mając tylko wiertarkę i kątówkę. I to jeździ! Osiąga podobno do 70MPH. A wygląda jak Vincent HRD po czołówce z koparką. Jest nawet mały opis i rysunek działania silnika ale niestety nie jestem w stanie tego zrozumieć.

 

Są też 2-silnikowe trajki, z czego mniejszy silnik to V6 lub V8 a większy to odrzutowiec z samolotu, z dopalaczem oczywiście. Są trajki 2-osiowe lub z kołami bliźniaczymi. Są małe motorynki typu Honda Monkey z turbinami :biggrin: czy 2,5-litrowe "top dollar" sprzęty bazujące na H-D.

 

No i są też RAT`y. Im paskudniejszy tym ładniejszy. Nie wiem czemu ale najlepsze RATy wychodzą z boxerów BMW. :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Ps. Widział ktoś streetfighter`a na bazie dużego napędu HD?

http://www.zodiac.nl/en/gallery/streetfighter.html

 

I rzućcie okiem na tylne zawieszenie tego HD. Rodem ze sportowych samochodów.

http://www.zodiac.nl/en/gallery/billetbike.html

 

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...