Skocz do zawartości

honda CR 250


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

witam... jestem swiezy w tej dziedzinie... mam kilka pytan... przymierzam sie do kupna hondy cr250 rocznik 96...

 

chcialbym znac wasze opinie... moze mi cos doradzicie... ogolnie mysle tez nad jakims enduro... jakies 250 tez zeby bylo... zeby mozna bylo zarejestrowac i bez problemow po szosie smigac...

 

widzialem kiedys gosci co jechali full crosowkami (250) i mnieli swiatlo tylnie i przednie... czy w swietle prawa tak mozna...? czy trzeba miec dokumetacje...? jak to jest...?

 

sory... za takie smieszne pytania... ale jak pisalem swiezy jestem...

 

pozdro...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam... jestem swiezy w tej dziedzinie... mam kilka pytan... przymierzam sie do kupna hondy cr250 rocznik 96...

 

chcialbym znac wasze opinie... moze mi cos doradzicie... ogolnie mysle tez nad jakims enduro... jakies 250 tez zeby bylo... zeby mozna bylo zarejestrowac i bez problemow po szosie smigac...

 

widzialem kiedys gosci co jechali full crosowkami (250) i mnieli swiatlo tylnie i przednie... czy w swietle prawa tak mozna...? czy trzeba miec dokumetacje...? jak to jest...?

 

sory... za takie smieszne pytania... ale jak pisalem swiezy jestem...

 

pozdro...

Enduro ma homologacje światła i papiery,crossówka nie ma nic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Witam mam pytanie odnośnie cr 250 ponieważ zamierzam takie coś nabyć i mam pytanie odnośnie dołu tego sprzetu jak na dolnych obrotach np wyjechac pod gore idzie to jakoś bo jak miałem cr 125 to na dolnych to byla masakra zeby ruszyc z miejsca pod gore to tylko gaz i strzal ze wprzegla poczytam tez o innych 250 2t jakie polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...