Skocz do zawartości

moja stronka podróżnicza


mrzysty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

dzis rano tj.4.06 ruszam dookoła Polski na motocyklu Romet 125 zaczynam od mazur bo tam odbywają się właśnie samochodowe mistrzostwa europy w rajdach Rajd Polski dalej na wschód.na trase mam przeznaczony tydzień, martwi mnie jednak pogoda, ale terminu niestety nie przesune za długo czekałem żeby teraz zmieniać plany.Obszerna relacja za Tydzień na mojej stronce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jestem w domu. 7 dni ponad 4 tys.km, tylko 10 minut deszczu i upały po 30 stopni. Szczegóły niedługo na mojej stronce więc zaglądajcie.zapraszam.

 

widzę Robcio z twojej galerii, że także sporo śmigasz, szkoda że nie robisz opisów tras i przygód. Moze pomysl o swojej stronce, to naprawde fajna sprawa :lalag: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jestem w domu. 7 dni ponad 4 tys.km, tylko 10 minut deszczu i upały po 30 stopni. Szczegóły niedługo na mojej stronce więc zaglądajcie.zapraszam.

[...]

 

Nooo gratuluje! Nasmigales km... udalo Ci sie jeszcze cos zwiedzic? Wyszlo mi okolo 600km dziennie, toz to sama jazda :crossy:

Daj linka, jak bedziesz mial opis i fotki z tego wyjazdu.

 

[...]widzę Robcio z twojej galerii, że także sporo śmigasz, szkoda że nie robisz opisów tras i przygód. Moze pomysl o swojej stronce, to naprawde fajna sprawa :lalag: .

 

Moze kiedys... nie znam sie na tworzeniu stron, a pisanie opisow zajeloby mi chyba mnostwo czasu :icon_biggrin: Lubie jezdzic i mam nadzieje, ze wiele wyjazdow jeszcze przede mna :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga 100 zakrętów w górach stołowych

powinna się nazywać" Droga miliarda dziur"

...naliczylem 19. Gdzie reszta? :icon_razz:

później kamera odpadła od wstrząsów :biggrin:

Na tej drodze, można zawieszenie uszkodzić. Mam też z niej filmik - w niektórych fragmentach trudno powiedzieć czy to jeszcze asfalt. No chyba, że w tym roku coś poprawili?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko fragment tej drogi, ( ok. 1/4) nigdy ich nie liczyłem, ale faktycznie 100 zakrętów to pewnie tam nie ma, tak jednak nazywaja ją miejscowi. Co do jakosci drogi to w porównaniu z poprzednimi latami sporo sie poprawiło i najlepszy asfalt jest właśnie na tym odcinku, gorzej troche jest zjezdżając w strone Kudowy Zdrój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga 100 zakrętów w górach stołowych

Ja tam szybko jechałem ale tylko pod górę z góry na szczęście się opamiętałem las przemieszany ze stojącymi skałami coś pięknego

 

http://tezla.freehost.pl/zdjecia/wyprawy/sowa_dsc01629.jpg

http://tezla.freehost.pl/zdjecia/wyprawy/sowa_dsc01627.jpg

http://tezla.freehost.pl/zdjecia/wyprawy/sowa_dsc01621.jpg

A ty obok tego po prostu przeleciałeś :D

 

ale droga wspaniała jedna z mich ulubionych co prawda niestety zaasfaltowana ale nadrabia dziurami :D

 

Jeszcze trochę i Romet 125 będzie podstawowym środkiem lokomocji polskiego turysty spotykam takie w miejscach w których bym się nie spodziewał :D

Edytowane przez teslasim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Stronka po modyfikacjach, przystosowana do urządzeń mobilnych i z nowym wpisem. Nie motocyklowym co prawda, ale kierunek mocno motocyklowy. Włochy, Wenecja, Cavallino. Fajnie się wspomina.http://mrzysty.pl/cavallino-wenecja-2016-camping-sant-angelo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...