Skocz do zawartości

Lucynka


Baudolino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje! :)

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystrojony jak na odpust a rękawic brak. :banghead: :biggrin: Ogólnie git motór, tylko mało widać na foto.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki :clap:

 

ale ze tak bez rekawiczek :icon_rolleyes: ?

 

 

Wystrojony jak na odpust a rękawic brak. :banghead: :biggrin: Ogólnie git motór, tylko mało widać na foto.

 

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Wystrojony bo człowiek w tym wieku już zaczyna dbać o bezpieczeństwo. :)

Do Lucynki w rękawicach ?? No jakże to tak ?? Ona jest bardzo miła w dotyku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek dba o bezpieczeństwo a w razie najmniejszej nawet gleby Twoje dłonie oberwą najbardziej. Ubierz choćby jakieś bezpalcowe łapawiczki, nie stracisz czucia i kontroli steru w nich a dłonie trochę bezpieczniejsze będą. Ja też nie lubię "bałwanków" czyli grubych moto rękawic, latam w bezpalcowych przeważnie. W sklepach ze sprzętem sportowym możesz takie kupić, elastyczny materiał + wzmocnienia skórzane od wewnątrz dłoni i mocowanie paskiem owiniętym wokół nadgarstka. Latam w takich już którąś z kolei setkę tysięcy km i są git.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...